На Закарпатті відзначили річницю створення Карпатської Січі (фото, відео)

листопада 12 / 2017
На Закарпатті відзначили річницю створення Карпатської Січі (фото, відео)

В Закарпатті почали відзначення 79-ї річниці створення Карпатської Січі із наукового круглого столу, гімну ОУН, нагородження бойовими відзнаками бійців ОДЧ «Карпатська Січ», патріотичними піснями гурту "Широкий Лан" у виконанні їх лідера Святослава Бойко.

Захід проводився у залі Вченої раді УжНУ за участі відомих істориків краю, представників Інституту Українознавства та Інституту національної пам'яті України, бійців та волонтерів російсько-української війни

[flash=425,264][/flash]

Відзначення 79-ї річниці Карпатської України, бійці почали із вшанування тих, хто поклав на вівтар свободи найцінніше - своє життя! Вічна пам'ять, слава і шана істинним Героям України!
[flash=425,264][/flash]
На Закарпатті відзначили річницю створення Карпатської Січі (фото, відео)
На Закарпатті відзначили річницю створення Карпатської Січі (фото, відео)
Категорія : Новини по нашому
паромщик
12 листопада 2017 09:03

интересно скільки було місних


фітьове
12 листопада 2017 12:40

Не парься тулько! Є там місні з Ужгорода


руснак
12 листопада 2017 12:50

кідь е там місні та кажути уроди можуть бути и у нас  но надівуся што дуже дуже мало ито нащадки комуністів


Ужгород
12 листопада 2017 13:51

Це не пристойний акт в залi де має панувати наука та розум. Немає нi науки, а нi розуму. Науку замiнили лженауков, пiд заказ, щоб терористiв перевести в патрiоти. Це свято не стоїть а нi копiйки, щоб на нього звертати увагу, на руках карпатської січі кров людська.


Читатель
12 листопада 2017 13:59

«Використані джерельні матеріали дають можливість зробити висновок, що члени ОУН відіграли неоднозначну роль у розвитку політичних подій 1938-1939 рр. у Закарпатті. Окремі його члени взяли участь у спробі державного перевороту 13-14 березня 1939 р., а штаб Карпатської Січі, що складався в основному з членів ОУН, у вирішальний момент оборони Карпатської України, за винятком М. Колодзінського, залишив територію краю і емігрував за кордон»[ Вегеш Микола. Суспільно-політичний розвиток Карпатської України напередодні Другої світової війни//Карпатська Україна. Красне Поле. № 59263).- 14 лютого 2009 р. – С. 3.].

     Як бачимо, не все так просто й однозначно, не  настільки  героїчно й патріотично, як ідеологи українського (галицького) націоналізму намагаються надокучливо навіювати і нав’язувати людям. «Карпатська Січ» була незаконним збройним формуванням, створеним нацистською Німеччиною переважно з числа галичан – громадян Польщі на території  Автономної Республіки Подкарпатська Русь  для  розвалу Чехословаччини зсередини.«В ті дні Ріббентроп, та й Гітлер всіляко відхрещувалися від власних інтересів в Карпатській Україні. Але зберігся документ – донесення із Берліна угорського посланника Деме Стояї від 20 березня 1939 року, в котрому він повідомляв про зустріч з Ріббентропом. Міністр (закордонних справ Німеччини Ріббентроп – Читатель) звернув його увагу на українські організації в Карпатській Україні. Дійсно, на початку березня 1939 року Закарпаття кишіло численними емігрантами з Німеччини і Польщі, котрі посідали важливі пости в адміністрації краю, і особливо в Карпатській Січі. Тоді це старанно заперечували не тільки в Німеччині, Празі, але й сам Волошин. Але цього разу Ріббентроп вирішив розкрити карти. Він сказав: там під німецьким керівництвом створена і підготована організація, завданням якої було викликати розпад радянської імперії, в першу чергу, відірвати від неї Радянську Україну. Він зауважив, що це відповідало би й угорським інтересам. Ріббентроп просив угорців при зустрічі в Закарпатті з членами цієї організації «ставитися до них бережливо» [Пушкаш Андрей. Цивилизация или варварство. Закарпатье 1918-1945. Москва: Издательство «Европа», 2006.- 564 с.; цит. на с. 303].


Залишити Коментар