Новини по нашому 1 099 Переглядів 0 Рейтинг

В Ужгороді лікарка відмовилася надати допомогу циганському малюку

червня 30 / 2015
В Ужгороді лікарка відмовилася надати допомогу циганському малюку

Як виявилося, вона просто не могла це фізично зробити, бо була п’яна!

Про це повідомив громадський активіст ужгородських ромів, журналіст Михайло Горват.

«Друзі, щойно став свідком та учасником дуже прикрої ситуації, яка трапилася в мікрорайоні Радванка в Ужгороді. О 20:03 жителька вулиці Ужанської, 87 Мар’яна П. викликала по телефону швидку допомогу до свого сина Арона (дитині один рік), у якого була висока температура. «Швидка» приїхала за двадцять хвилин, але лікар відмовлялася вийти з «швидкої» і зайти в хату оглянути хвору дитину.

Коло машини зібралося багато людей, які спочатку не розуміли, чому лікар відмовлялася вийти з машини і просила щоб дитину винесли на вулицю. Як виявилося, вона просто не могла це фізично зробити, бо була п’яна!

Я також підійшов і особисто говорив з цією лікаркою – вона справді була не твереза і закривала двері авто зсередини. Сама ж лікарка, очевидно злякавшись, викликала наряд міліції. Але коли міліціонери приїхали, я роз’яснив їм усю ситуацію і причину обурення людей. Зрештою, поспілкувавшись з водієм «швидкої», я зайшов до хати Мар’яни П.: жінка разом з дитиною на руках сіла ззаду у «швидку» і їх відвезли до лікарні…

Як оцінити цей випадок? Коли лікарка «швидкої» даже не виходить до хворого в дім, або у робочий час дозволяє собі бути не тверезою і виїжджати на виклики до хворих», - написав Горват.
Категорія : Новини по нашому


загрузка...