На Рахівщині обурені люди через брехливу владу перекрили дорогу

липня 16 / 2018
На Рахівщині обурені люди через брехливу владу перекрили дорогу

Як ми вже повідомляли ще місяць тому на Рахівщині у селі Видричка люди перекривали дорогу через аварійний міст. Тоді до людей прибули обранці району, сільські голови, та депутати, наобіцяли що міст відремонтується. І дійсно на другий день прибули трактори та техніка міст розрили, покрутились і понині ніякого результату . Зараз обурені люди перекрили дорогу та не пропускають ніякі машини. Грузових машин з лісом лише стоять у черзі уже 22 і це про заборону вивозити ліс. Люди не можуть добратися додому з роботи.
Покидати загороду ніхто не збираєть люди почали зносити скати отже нічка буде "гаряча".
На місці події знаходиться і поліція.
Категорія : Надзвичайне
тибор
16 липня 2018 21:58

Майдауни брехали, брешуть, i будуть брехати. Стоїть послухати майдауна то живемо по європейським стандартам, тiльки на що нам тi стандарти без європейської зарплати та нормальних дорiг. Майдаун очолив всю корупцiю, вмiсто того щоб з нею боротися, а обiцяти як в цьому випадку, кращих за майдаунiв не найти. Лiс не рубають майдауни, вони тiльки перевозять дерева якi попадали!


У стіну головов Тіборе
16 липня 2018 22:42

Порошенко майдановець ????, ти із Чікоша пишеш ? Порошенко засновник Партії Регіонів .

Яценюк видвижениць Соціалістичної Партії .

Гройсман активно спіробітничав на посаді мера Вінниці  з Патрією Регіонів .

Тобі у голову уперділи про майдан , і ти типирь як голожопий скачеш на сайті тай кричиш "майдаун-майдаун ". скачи дальше дурню !


Тибор
16 липня 2018 22:57

Я на майданi не скакав, скакав май даун, я горницi на голову не одiвав, одiвав май даун, указаних революцонерiв до влади не назчав,  назчав май даун. Якi питання? Питання всi до майдаунiв?    


Тибору
16 липня 2018 23:27

Тібор ти "май даун", ти просто даун


ЮРА
17 липня 2018 07:04

ТИБОР УСЬО  ДОБРЕ ОПИСАВ-УСИ ПРОБЛЕМЫ УД  МАЙДАУНУ-А ИМЕННО УД  ВЫХОДЦЮ  ЛЬВОВСЬКО-ФРАНКОВСЬКОГО РЕГИОНА  ОТО  ИМ  УСЬО МИШАЛО    У  ТОТЫ   ЧАСЫ  -ВСИ  ПРЕТЕНЗИИ  ДО  ПОЛЯЧНИ


Шоні
17 липня 2018 07:40

А шо ви мудачили і долбойоби зробили для України???

 


ддд
17 липня 2018 09:00

утопити всіх треба козлів і буде порядок


саша
19 липня 2018 00:25

якщо в Рахові керує ментовсько-румунська шмара то не потрібно на політику Києва показувати, в Рахові така влада яку заслужив рабо-народ.Якщо ні то доведіть, що не так. Депутати районні там одні чмирі, які привикли заглядати  в дірку в одне місце, а цими лохами керують ті хто в Януковича (стоматолога) за пса був. Як посієш так пожнеш.


Залишити Коментар