Довідпочивалися - на Виноградівщині патрульні на вихідні спіймали трьох п’яних водіїв

квітня 23 / 2018
Довідпочивалися - на Виноградівщині патрульні на вихідні спіймали трьох п’яних водіїв

Трьох п’яних водіїв виявили працівники груп реагування патрульної поліції Виноградівського району. У селі Велика Копаня з інтервалом у кілька хвилин патрульні зупинили ввечері автомобілі «Rеnault Mеgаne» і «Vоlkswagen Т4», в яких повертались з відпочинку молоді компанії. На обох машинах не освічувалися задні номерні знаки, що й стало причиною для їх зупинки. Обидва водії, місцеві жителі, перебували в стані алкогольного сп’яніння, відмовилися надати водійські посвідчення та проходити медосвідування. В присутності свідків на них склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили від керування.

Про третього п’яного водія повідомили в поліцію небайдужі громадяни з села Онок Виноградівського району. Тамтешній житель керував у стані алкогольного сп’яніння автомобілем марки «Volkswagen Gоlf» іноземної реєстрації.

Працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вказаний автомобіль, доставили водія для проходження медосвідування в лікарню, де в нього виявили 0,5 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.
Категорія : Надзвичайне

Залишити Коментар