В Ужгороді неповнолітні згвалтували на старому кладовищі 13-річну дівчинку

березня 22 / 2018
В Ужгороді неповнолітні згвалтували на старому кладовищі 13-річну дівчинку

В Ужгороді неповнолітні згвалтували на старому кладовищі 13-річну дівчинку. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила громадська активістка Інна Конар.

“Серед білого дня в проміжок часу з 14:30 до 17:00 на старому кладовищі, яке знаходиться неподалік 16-поверхівки в м Ужгород була згвалтована 13-тирічна школярка хлопчиками, вік яких – 15 років”, – написала активіста.

Також вона зазначила, що всі свої дії підлітки знімали на телефон.

За її словами, батьки і правоохоронці дізналися про скоєне майже через місяць після інциденту саме з фотографій, які поширили зловмисники. Також в замітці в соцмережі викладені подробиці даної події.

З власних джерел УНН в поліції стало відомо, що Ужгородським відділом ГУ НП в Закарпатській області відкрито кримінальне провадження за ст. 153 КК (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом).

Про наругу над донькою правоохоронцям повідомила мама постраждалої. Тоді ж був призначений ряд експертиз для з’ясування обставин інциденту.

Однак в поліції подробиць слідства не розголошують, посилаючись на таємницю досудового розслідування.

Подія трапилась ще в 2016 році, судові тяганини та слідство, тягнулися дуже довго. А дівчина і досі не може прийти до тями, хоч блиські стараються не згадувати про цю подію.
Категорія : Надзвичайне


загрузка...