Закарпатка на выдпочинку врятувала 4-и річну дівчинку в'єтнамку (ВІДЕО)

лютого 13 / 2018
Закарпатка на выдпочинку врятувала 4-и річну дівчинку в'єтнамку (ВІДЕО)


Декілька хвилин і навички лікаря- анестезіолога Яни Далинич повернули 4-и річну дівчинку буквально з того світу. Все сталося у В’єтнамі. Туди жінка поїхала у рамках сімейного Апгрейд-туру. Дівчинка, дочка місцевих жителів працівників готелю,де і зупинилася лікарка.

Дитина без нагляду батьків гралася з іншими дітлахами поблизу басейну і потонула. Вже практично мертву її помітив колега Яни Далинич і взявся витягати на берег. Час пішов на секунди. Поки мати потонулої втрачала свідомість, хтось викликав швидку, а лікарка з Ужгорода, поміж панічних криків, повертала дитину до тями. Свій вчинок Яна Данилич подвигом не вважає. Зі спеціалізацією кардіохірургіа вона працює в інтенсивній терапії.

Тож подібні маніпуляції доводиться проводити ледь не щодня. Натомість колеги відзначають її професіоналізм. У такий момент жінка не розгубилася і вчасно зреагувала. Будь-хто інший у такій ситуації без спеціальної підготовки міг не впоратись. З В’єтнаму жінка вже повернулася на роботу. Окрім спогадів, про поїздку нагадують купа світлин. З них одна, все ж, особлива - із врятованою дівчинкою. Після всього пережитого, сама рятівниця щаслива , що змогла допомогти маленькій в’єтнамці. А її батьки, звісно ж, подякували за порятунок дитини.

Категорія : Надзвичайне

Залишити Коментар