Москаль: в «Укрзалізниці» йде відвертий саботаж!

жовтня 12 / 2017
Москаль:  в «Укрзалізниці»  йде відвертий саботаж!


Незважаючи на теплу погоду на Закарпатті дорожні фірми, у тому числі дуже потужні закордонні компанії, які цього року заїхали в область, змушені призупиняти роботи через відсутність витратних матеріалів для виробництва асфальту.

– Мало того, що цього місяця Мінфін всупереч законодавству відібрав від нас левову частку грошей із «дорожнього експерименту», який є єдиним джерелом для капітального ремонту доріг на Закарпатті, тепер роботи зупиняються через відсутність вагонів та локомотивів, – обурюється Геннадій Москаль.

– Потужні фірми збудували в області сучасні асфальто-бетонні заводи, які здатні виробляти необхідну кількість сировини, але не можуть цього зробити, бо «Укрзалізниця» не дає вагонів на доставку витратних матеріалів з інших областей України. А якщо кілька вагонів і знайдеться, немає локомотивів, які тепер задіюють тільки для експортно-імпортних перевезень. Врешті-решт за «польські експерименти» в «Укрзалізниці» має хтось відповісти, інакше складається враження, що робота блокується навмисно і йде відвертий саботаж! Дійшло до того, що румунські компанії, які зайшли цього року на Закарпаття, домовляються про доставку асфальту вантажівками з Румунії, щоб не зірвати контракти і встигнути виконати роботи до настання морозів.
Я направив прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману телеграму з проханням терміново втрутитися в ситуацію і навести на «Укрзалізниці» лад. Тому що імпорт готового асфальту з Румунії – це нечувана річ, яка є показником ефективності «Укрзалізниці» і ганьбою для України. Наша область робить усе, щоб відремонтувати якомога більше доріг цього року, уже зроблено стільки, скільки не робилося років двадцять. Але я заявляю відверто – уся відповідальність за можливий зрив дорожніх робіт на Закарпатті лягає персонально на уряд України!
Категорія : Надзвичайне
мiсцевий
12 жовтня 2017 19:56

Тупi май Дауни думали що якщо поляк вiзьме керiвництво, то Укрзалiзниця стана багатою, i буде поповнювати бюджет України, а получилося навпаки. Чого тепер з поляка не спитати, а за що вiн одержував зарплату в один мiлiйон доларiв i чого не спитати з тих хто привiв його на цю посаду та розказував байки людям про супер-менеджера усiх часiв та народiв. Така сама ситуацiя з мiнiстерством охорони здоров'я, де засiв ветеринар з CША, якого турбують тiльки продажi українцям над дорогих лiкiв, сумнiвної якостi вiд фармацевтичних компанiй CША. Цим хваленим зарубiжним реформаторам час указати на дверi.


місний циганин
12 жовтня 2017 20:04

Айно. Так і буде як ти пишеш. Кацапобота усі послухають.


Залишити Коментар