Грибні розбірки по-закарпатськи: б'ють усім селом, можуть і машину спалити (ФОТО)

вересня 23 / 2017
Грибні розбірки по-закарпатськи: б'ють усім селом, можуть і машину спалити (ФОТО)
Сталяся ця бійка у Міжгірськомй районі село Слобода.
Цю реальну історію, що трапилалась з ним та його друзями Севлюш Інфо розповів виноградівець Степан. Ми подаємо її повністю з його слів.
21 вересня ми з друзями, двома автомобілями у складі 13 чоловік, виїхали у Міжгірський район село Слобода.
Приїхали туди близько 10-ї години, а в ліс зайшли об 11-й. В процесі збирання грибів ми розділися на дві групи. 7 чоловік пішли верхом, а я і ще п’ять моїх друзів йшли низами гори. І вийшло так, що та група, яка йшла верхом заблукала. Вірніше спочатку ми втратили з ними зв’язок, а вже пізніше, коли вони якось нам зателефонували, справді виявилося, що вони заблукали й не знають знайти шлях. Близько 3-ї години після обіду наша група повернулась до машини й зателефонувала в МНС. МНС-ники відповіли, що пошуки почнуть лише на другий день…
Також ми почали питати місцевих жителів, як можна знайти заблукалих. Потім ми розділилися. Одна машина поїхала в один кінець села, я поїхав в інший кінець. Ми стояли й чекали, кричали, сигналили й свистіли, думали що заблукалі друзі почують і вийдуть на нас. Але марно. В той час вони нам зателефонували й повідомили, що вийшли на якусь табличку з написом «СЛОБОДА 1 КМ.14 хвилин», але в який бік йти вони не знали. Та й боялися йти щоб не заблукати ще глибше в ліс.
За цей час пошуків та перепитувань місцевих мешканців, а ми зупинили близько десятка їх, щоб знайти хоч якусь підтримку або допомогу, мабуть не так зрозумівши нас (або по якимось іншим причинам), ми почули звук вибухнулої петарди, а за кілька хвилин ще одної. Лише потім ми зрозуміли, що так місцеві подають сигнали для «збору общини», адже мобільного зв’язку,як такого, в селі нема…
Про те, що «запахло жареним» ми зрозуміли побачивши віз поперек дороги, яким нам відрізали шлях з одного боку, а «Гольфом» з іншого. І коли з усіх боків почали йти на нас люди: старі, малі, жінки, тверезі й п’яні, з дубинами, трубами, ланцюгами та арматурами. Один чоловік позаду цієї «групи односельчан», на мою думку, був навіть зі зброєю. Загалом 2мирних односельчан зібралося близько півсотні.
Перше питання від юрби до нас пролунало таке: «Кому грибочків захотілося»? А далі посипалися удари на нас. Кулаками, ногами, палками й усім «арсеналом» що був у них при собі. Ніхто не дивився куди б’є. Навіть лежачих не шкодували. Я отримав удари по всьому тілу, навіть в пах…
Одна жіночка стояла на горбочку й кричала: «Паліть їм машини, а їх кидайте у ярка (канаву, ред)». Найбільше постраждав Євген. Він сидів у моїй машині на задньому сидінні. Місцеві спочатку розбили вікно з боку водія, обірвали обшивку на задніх дверцятах пасажира, вирвали сидіння, щоб добратися до нього й там його побити. Хтось відкрив багажник і звідти наносив удари по Євгену. Било його мабуть чоловік 15. Женя зараз у реанімації з важкими побоями, а його тато у травматології зі струсом мозку.
Всі гриби, що ми назбирали, розлючені селяни повикидали з машин.
Після побоїща нам дали 5 хвилин «щоб нас тут не було», і ми, звісно, одразу виїхали з села. По дорозі спробували зателефонувати ще раз до заблукалих і додзвонилися. Вони повідомили,що вже зв’язалися з рятувальниками, але мусять якось переночувати в лісі. А ми в тому шоковому стані, близько 10-ї вечора, поїхали додому.
Зранку 22-го, о восьмій годині, нам зателефонували друзі й повідомили, що їх знайшли рятувальники. Лише тоді ми почали «відходити» й думати про те, що так все це не можна залишати, тим паче,що побої почали давати за себе знати.
Ми вирішили піти в лікарню та поліцію. У Виноградівському відділку поліції ми написали заяву, яку одразу передали у Міжгірське відділення. А в лікарні з нас зняли побої, а Євгена та його батька одразу оформили у стаціонар.
Отак ми з’їздили по гриби. А цим зверненням до журналістів ми хочемо дати розголос цій справі. Щоб Місцева влада, сільрада села Слобода, місцева поліція, прийняли якісь міри щодо місцевого населення. Адже такі дії аж ніяк не сприяють розвитку туризму в Закарпатській області, а навпаки відлякують потенційних туристів.
Під час бійки один із нападників кричав : «Не ви перші, не ви й останні». Кажуть, що так постраждало вже не одні грибники чи то просто туристи, але чомусь ніхто не заявляв у поліцію. Мабуть раділи, що залишились живі…
Я ж хочу, щоб цю ситуацію якось переламати в кращий бік. Адже десь-колись, не дай бог, когось можуть забити й до смерті.
Севлюш Інфо
Грибні розбірки по-закарпатськи: б'ють усім селом, можуть і машину спалити (ФОТО)
Грибні розбірки по-закарпатськи: б'ють усім селом, можуть і машину спалити (ФОТО)
Категорія : Надзвичайне
Вася Анасiс
23 вересня 2017 20:30

это, наверное, грибной фестиваль был
с этномордобоем,
клиеты не так поняли


закарпатець
23 вересня 2017 21:44

Це нечувана дикість . Жителі села собі уявили, що ліс їх власність, але це не так. А бити людей і трощити автомобілі - це кримінал.


Міша
23 вересня 2017 22:10

Це шо за прикол?? Просто так люди почали бити бо прийшов збирати гриби???????Це що з прикол ,.....Люди почаали бити просто тк бо прийшов збирати гриби????? щось мало віриться щось тут недоросказано


Лена
23 вересня 2017 22:25

Ужас .Там що Медведі живут у Міжгірї ?кошмар .слов нема 


не рубай тополю
23 вересня 2017 22:31

В селi подумали наркомани на городi, а оказалися грибники. Треба провести громадське розслiдування, що на самому дiлi сталося, не почувши другу сторону конфлiкту не можливо встановити iстину. 


тина
23 вересня 2017 23:11

Та то гон якись,такого села  нема на Міжгірщіні


Вася
23 вересня 2017 23:29

Треба би вислухати "мєсних" також. Бо виноградовці у хащи можут дозвонитися своїм, а у Свободі "мобільного зв'язку як такого нема".

Чого не розказуют, ош від дітей місцевих гриби забрали?

поприїзжают із асвальта, грибів неваловчні найти та щи ся в хащи гублят.

А авторови статті треба би попробувати сценарії до ужастіків писати, як у Голівуді, як бідні туристи попадают у Богом забитоє село і т.д.

 


Саша
24 вересня 2017 00:47

 Хахаха журналіст Костик брав інтервю. Страшно як у лісі. Справжнє інтервю не плагіат. Браво.


Антон
24 вересня 2017 02:58

 А шо ви хотіли. Приїздять всілякі, смітять, дівок видивляються. По селах молодь виїхала, лишились затуркані новинами старі та алко-нарко. А їм би за праве діло злість зігнати і під шумок хапнути чуже. Та й автор темнить. Звьязок в лісі є, в селі нема. А може після когось під роздачу попали.


Ирина
24 вересня 2017 03:37

Так и в суд цих мижгирських рогулив


Андрій
24 вересня 2017 07:57

Це ще лиш квіточки! Після земельної реформи що нам тулять, вопше канавал 24 nonstop почнеться!

 


Наталья
24 вересня 2017 08:36

Отак би вони захищали ліс від вирубання! 


Правда
24 вересня 2017 09:00

Грибники здалеку приходять далеко не за грибами а за розвагами полякати місцевих аборигенів прогулювати п'яним на все село помахати зброею просто Слободян ам накипіло вже


Андрій
24 вересня 2017 10:22

То ж Закарпуття, бидла там, як на сході.


володимир
24 вересня 2017 10:31

приїхати о них з стволами та по ногам постріляти, якшо то правда шо вони таке роблять


олег
24 вересня 2017 10:33

Нічого собі спалити потрібно це бидло разом з їхніми домівками 


Нік
24 вересня 2017 10:39

Аборигенів переселити в Казахстан то що там живуть дикуни , знаємо давно


Петро
24 вересня 2017 10:45

Ми почули розповідь одного.щось тут не те.загинає .треба ще громаду села послухати.

 


Віталій
24 вересня 2017 10:47

Ох і бидло на Закарпатті! Буду їхати збирати гриби з травматичною зброєю.


Ігор
24 вересня 2017 11:13

Місних спровокував інцидент напередодні коли "приїзжі" туристи-грибники забрали гриби від дітей погрожуючи ножем, тому дякувати треба своїм виноградівцям в першу чергу


Ivan
24 вересня 2017 11:14

Файне село ! Молодці що наваляли заїзджій гопоті ! Більше б таких сіл , де можуть люди покласти на місце бидлоту...


до IVANа
24 вересня 2017 11:39

приїдь і ти туди хай і тобі деблові наваляють по самі помідори!


Алексей
24 вересня 2017 12:05

Весьма крупное село и нет мобильной связи? :) Что то тут уткой пахнет. 


Дмитро
24 вересня 2017 12:09

Такій бидлоті треба відповісти їхніми діями.поїхати в те село і зробити жорсткий погром,кільком гандонам поламати руки.ноги.іначе таку бидлоту не провчити!!!


Ігор
24 вересня 2017 12:10

а ще там 7 днів назад попробивали колеса на всіх чужих машинах, такщо мадяри думайте куди на гриби сунетеся


Петро
24 вересня 2017 12:21

Збирайте усіх знайомих, їдьте туди і дайте пи..ди усьому селу, на правоохоронні органи розраховувати марно


цураві пачмаги
24 вересня 2017 12:56

Пак исе Еуропа - Подкарпатська Русь. Чилядь туйки дуже культурна!


Пиздити
24 вересня 2017 13:57

Пиздити приїжджих мадярів, най у себе збирають, або купують!!! Ми їх яблока, персики, овочі не збираєме на дурняк, а купуємо!!! А туризм тут воопще до чого??


Микола
24 вересня 2017 15:35

Вони там що, в горах, здичавіли?


кука
24 вересня 2017 15:44

13 здорових дядьків не спалили ще це село нах ? дивно.... щось тут не так.


Залишити Коментар