Москаль зібрав нараду з керівниками служб життєзабезпечення - готуються до ускладнення погодних умов

січня 11 / 2017
Москаль зібрав нараду з керівниками служб життєзабезпечення  - готуються до ускладнення погодних умов

У зв’язку з прогнозованим погіршенням погодних умов, 11 січня, під головуванням голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, за участі керівників служб життєзабезпечення та Управління ДСНС в області, відбулася селекторна нарада з керівниками райдержадміністрацій та міськвиконкомів. На порядку денному – заходи з попередження та реагування на можливі надзвичайні події та ситуації, а також забезпечення життєдіяльності об’єктів соціального спрямування.

За прогнозами Закарпатського гідрометеоцентру, впродовж 12-14 січня по території області та м. Ужгород очікується погіршення погодних умов. Вдень 12-го помірний сніг, 13-го та вночі 14-го січня - сильний, місцями дуже сильний сніг та мокрий сніг. Очікувана кількість опадів 5-12 мм., а на території Великоберезнянського, Воловецького, Свалявського, Міжгірського, Тячівського та Рахівського районів до 20-25 мм. Місцями: налипання мокрого снігу, складні відкладення, ожеледь, ожеледиця. Протягом доби 13 січня в гірській частині території області посилення вітру 15-20 м/с, місцями хуртовини. 13-14 січня підвищення денних температур повітря до 2° морозу - 3° тепла, нічних - до 3-8° морозу.

Москаль зібрав нараду з керівниками служб життєзабезпечення  - готуються до ускладнення погодних умов

Як розповів під час своєї доповіді начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак, підрозділи ДСНС готові до виконання дій за призначенням. Разом з тим, всім службам необхідно працювати комплексно і на випередження. А саме, під час ускладнення руху автомобільного транспорту на автошляхах області необхідно призупиняти рух важкогабаритного транспорту. Також провести відповідну роз’яснювальну роботу серед відпочиваючих аби на період до покращення погодних умов утрималися від дальніх поїздок автотранспортом та походів у гори тощо.

Підсумовуючи виступи доповідачів, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль дав низку доручень керівникам районів та відповідних структур, аби забезпечити належні умови функціонування об’єктів соціального спрямування, підготувати відповідну техніку для розчистки автошляхів та перевалів від снігових заметів, забезпечити безперебійну подачу електроенергії населенню та системам життєзабезпечення тощо.

Область повинна впоратися з будь-якими ризиками і нестандартними ситуаціями – підсумував керівник області Геннадій Москаль.
Категорія : Надзвичайне
Міша
11 січня 2017 21:02

Радьтеся маєте з чим злодії пусті всесте розкрали робіт дараби та як ме іти перший турлаш то маєте шанси попасти в Європу ( або жопу) без віз, вся відповідь чому так живе народ на ваших відідених мордах


дмитро
12 січня 2017 07:58

ай рада у раду ба што іззаду тай тко іззаду:)))))))))))ги-ги,но а розумієш емчеесники пирид держшлужбами оджвітуювалися настара што усьо пуд контрольом што відітелі платню задарь ни получавут, а туйки розумієш зима прийшла нипонятно удкідь,і нарюд розумієш ондеки ни мовчит а жалуєся відітелі чого тото дороги ни протручані,чого тото швітло слабое,чого тото води ниє,чого тото газ горит а ни гріє ,чого тото такі морози а типла гуй, а пане маскалю чого тото????????????


Залишити Коментар