Перевізники влаштували жителям Іршавщини «різдвяний подарунок»

січня 07 / 2017
Перевізники влаштували жителям Іршавщини «різдвяний подарунок»

Перевізники спільно з РДА влаштували гостям та жителям Іршавщини «різдвяний подарунок». Згідно заявленого графіку перевезень з 1.01.2017- 09.01.2017 року жоден автобус в період 7-8 січня не буде здійснювати рейс. Рух розпочнеться з 9 січня. Подивитись графік руху пасажирських перевезень можна тут.

Ми сьогодні вирішили перевірити чи працює автостанція. Та й справді, автостанція зачинена, люди періодично підходять цікавляться чи зачинено та й чи буде працювати, адже не можуть виїхати в напрямку бодай Мукачево. Хоча на сайті bus.com.ua не вказано що рейси скасовані чи не відбудуться з якихось то причин.
Поцікавились вартістю служби таксі якщо їхати до Мукачева, правлять від 300 гривень.
Категорія : Надзвичайне
пасажир
7 січня 2017 21:15

Iршавська РДА та їх поплiчники по святах перевiзники зупинили життя в районi, в цi часи вони думали тiльки про себе та своє чрево. Як бути тим хто не дивлячись на свята повинен бути на роботi, їм байдуже, як бути тим хто на свято рiшив вiдвiдати своїх друзiв чи родичiв їм також байдуже. Чи треба нам таких перевзникiв, стопроцентово не треба, а тi хто пiдписав їм такi умови перевезень можуть збирати чемодани. Зрозумiло що перевезення на свята не приносить прибуток але воно повинно бути забезпечено бодай ранком а вечером.


Залишити Коментар