Голлівудський бойовик можна знімати за сценарієм озброєного бандитського нападу на Закарпатті

грудня 29 / 2016
Голлівудський бойовик можна знімати за сценарієм озброєного бандитського нападу на Закарпатті

Четверо озброєних невідомих людей представившись працівниками нарковідділу увірвалися в будинок жителя села Варієво Берегівського району. Погрожуючи ножем невідомі скетчем зв’язали власника будинку та його жінку. Забравши з хати 800 000 гривень невідомі на мікроавтобусі «Мерседес – Віто» поїхали в напрямку села Боржава.

В подальшому постраждалий визволився та на власному автомобілі почав переслідування нападників. В селі Боржава невідомі повернули на другорядну польову дорогу,постраждалий зупинився на перехресті знаючи, що дорога веде в тупик та став їх очікувати. Через деякий час нападники повернулися вже на двох автомобілях «Меседе-Віто» та «Мерседес – С500». Постраждалий на своєму автомобілі протаранив «Меседес-С500»,який за документами належить жителі Біла Церква Київської області. Нападники відкрили вогонь з вогнепальної зброї по постраждалому та пересівши в «Меседес-Віто» поїхали в напрямку міста Виноградів. Внаслідок стрілянини постраждалий не постраждав.

Вжитими поліцією заходами мікроавтобус «Мерседес –Віто» порожнім,було виявлено недалеко від селища Вілок Виноградівського району.

Зараз поліція встановлює осіб причетних до розбійного нападу, відкрито кримінальну справу.

Новини Закарпаття
Категорія : Надзвичайне

Залишити Коментар