Закарпатська область: ліквідація наслідків негоди триває (ІНФОРМАЦІЯ станом на 08:00 22 червня)

червня 22 / 2016
Закарпатська область: ліквідація наслідків негоди триває (ІНФОРМАЦІЯ станом на 08:00 22 червня)

На Закарпатті триває ліквідація наслідків негоди, що пройшлася областю у ніч 20 та ранком 21 червня. Внаслідок сильних злив та граду було частково пошкоджено покрівлі будівель різного призначення та сільськогосподарські угіддя у 37 населених пунктах, а саме:
Виноградівський район – попередньо 27 населених пунктів (житлових будинків та господарських будівель – 5218; загальноосвітніх навчальних закладів – 7; дошкільних навчальних закладів – 3; будинків культури – 5; ФАПів – 5; сільських рад – 3);
Хустський район – попередньо 9 населених пунктів (житлових будинків та господарських будівель – 1094);
Іршавський район – попередньо 1 населений пункт (житлових будинків та господарських будівель -15, дошкільних навчальних закладів - 1, школа мистецтв-1).
Інформація щодо кількості пошкоджених житлових будинків та споруд різного призначення, а також про площу пошкоджених сільгоспугідь попередня та постійно уточнюється.
Через негоду на території області також повалилося 20 дерев: Хустський (2 дерева) та Тячівський район (18 дерев). Усього підрозділами Управління ДСНС України у Закарпатській області розпилено 16 куб. м деревини.
Всього для проведення аварійно аварійно-рятувальних робіт від Управління ДСНС України у Закарпатській області залучено 6 одиниць техніки та 24 чоловіка особового складу.


У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне

Залишити Коментар