Патрульні копи Ужгорода ще трохи і знесли би машину (Відео)

березня 20 / 2016
Патрульні копи Ужгорода ще трохи і знесли би машину (Відео)

Активіст “Спеціального контролю” Андрій Лейко трохи не став жертвою розгніваного бика-поліцейського, який грубо порушуючи ПДР, пересік суцільну смугу зустрічного руху і мчався назустріч водію-тореро прямо в лоб.

Тільки водійська майстерність Андрія допомогла уникнути непоправного.

Подія відбулася на трасі Ужгород – Мукачево поблизу села Великі Лази. Про це Андрій Лейко повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук.
Категорія : Надзвичайне
pasza
20 березня 2016 08:50

Ty sam prydurok .a ne policija wony takych gondoniw jak ty lowlac szob mensze bulo takogo bezrobotnogo bydla jak ty na dorozi.


Лейку
20 березня 2016 10:13

Патрульні забезпечували безпеку учасників спортивних змагань саме від таких биків, яким є і ти , Андрію Лейко, і весь ваш падловатий "спеціальний контроль"!


Дальнобой
20 березня 2016 11:19

При таких обставинах ми могли мати чергове ДТП с крайнє важкими наслiдками, це безумовно грубе порушення правил з боку патрульних, якi огрозили не лише себе, а i учасникiв тих злощасних змагань. Виїхати на зустрiчну cмугу де автомобiлi розгоняють на максимальну дозволену швидкiсть, та ще i на поворотi це прiоритети рiдкх i дуже рiдких долбойобов. Hу де таких набрали, кому вони здавали ту мочу, той Наем нас дуже i дуже розочарував i огрозив своїм вибором, їм треба мочогонного попити, щоб сидiли в кущах, а не за кермом. Ганьба.


Міша
20 березня 2016 14:13

Мусора підараси думають що їм всього дозволено!


андрію-лупаку
20 березня 2016 15:06

тобі треба провірити очі і повчити ПДР
а якщо би там не спортсмени їхали?а великогабаритні вантажівки
тоді би вже свічки горіли по тобі
тебе б за таке нарушення в цевілізованій країні мінімум оштрафовали а то і прав залишили


Чилядник
20 березня 2016 16:58

Шановнi туй iде не про ПДР а про здоровий розум якого у цих патрулiв нема и небуло вiдколися уродили. Не уверен не обганяй, хто на закритому поворот робить обгон и неважно куди вони поспiшали, но кiнцева остановка свiтила на той свiт, хоть з тими маяками хоть без них. Треба було здолати поворот за правилами, а вже коли вiдкритий обзор и всi тебе бачать їхати далi по своїм маякам. Цi правила написанi кров'ю але патрульнi ще їх не yчили.


шановний Чиляднику
20 березня 2016 17:48

багато крови вашої потрібно буде якщо ви будете на свій лад переписувати ПДР таі не тільки вашої
є правила і трактовка по ним які здіснюют всі країни світу а у вас що?у каждого лося свої правила чи це вже нові правила укрєвро?


Чилядник
20 березня 2016 18:47

Правила нiхто не переписує, але вони для всiх и тих лохiв з маяками також. Вiдповдiно до цих правил цi маячки вмикаються тiльки в станi необхiдостi, але це не дозволяє створювати аварiйну обстановку для iнших учасникiв руху. Вчiть правила шановний и повживайте розум та свiй iнстикт самозбереження. За зловживання цих маячкiв виновнi несуть покарання, але це не у нас.

Це можна допустити якби вони наздоганяли яких злочинцiв з кулеметами, але нiчого подiбного, повний штиль злочинностi, так куди вони летiли? Невже самi вiд себе утiкали?


Міша
20 березня 2016 20:25

З яких пір у нас почали називати міліціонерів та оперів "копами"? Майдануті дегенерати повністю руйнують традиційні та національні цінності, зокрема, в мовних питаннях.
Ймовірно, скоро в державних документах з"являться терміни на кшталт "вау" і "о"кей". На це питання вам остаточно відповість відомий сатирик Михайло Задорнов.


Залишити Коментар