Ужгородська набережна усіяна кістками

серпня 12 / 2015
В Ужгороді частина Слов'янської набережної вздовж Боздошського парку, яка виводить до Нового мосту, усіяна кістками (відмічено червоним на карті).
Ужгородська набережна усіяна кістками

Скоріше за все це кістки корів. Як видно, вони тут доволі давно, тож залишки м'яса на них активно гниють. Це кістки значної кількості тварин, тобто, викинули їх із якогось м'ясопереробного підприємства, чи закладу харчування, пише ProZak. Інколи ці кістки тягають безпритульні пси. Зважаючи на спеку, яка встановилася останнім часом, дуже легко може розповсюдитися якась інфекція. Наразі, щоб пройти ці кілька десятків метрів набережної необхідно запастися терпінням і затамувати подих, адже сморід навколо неймовірний.
Ужгородська набережна усіяна кістками


Цікаво, чи повинна на такі факти реагувати санепідемслужба? Чому комунальники не дбають про цю частину Слов'янської набережної? Та й правоохоронні органи повинні встановити, хто ж викидає тваринні відходи відразу в межах найбільшої рекреаційної зони Ужгорода, де відпочивають сотні ужгородців і де проводяться майже всі культурно-масові заходи. Крім того, якщо ви вирішили одразу біля мосту спуститися по сходах в напрямку Боздоша, ви зустрінете ще й гори несанкціонованого будівельного та побутового сміття.
/karpatnews.in.ua/
Категорія : Надзвичайне

Залишити Коментар