Народний депутат Михайло Ланьо розповів подробиці інциденту, що призвели до перестрілки в Мукачеві

липня 11 / 2015
Народний депутат Михайло Ланьо розповів подробиці інциденту, що призвели до перестрілки в Мукачеві

Нардеп повідомив, що до нього на зустріч прибули представники "Правого сектора" на чолі з командиром Закарпатського підрозділу.

"Командир батальйону та його помічник зайшли до мене в кабінет, всього чотири машини приїхали. Вони сказали, що їм потрібно для бійців АТО, щоб я допоміг їх влаштувати в санаторій. Я сказав, що будемо допомагати. У нас була нормальна розмова, і раптом ми почули постріл. Зайшов мій помічник і сказав, що у дворі застрелили якогось хлопця. Я запитав у командира, що там сталося, а він відповів: "Я ж вам казав, що люди, які приходять, трохи контужений". Я вийшов разом з ним, вони забрали тіло і поклали в багажник, а потім повернули на територію ", - повідомив Лаьно.

Нардеп зазначив, що з його боку провокацій не було:

"Ніхто з моїх людей не провокував, я не знаю, хто там не стримався через" Правого сектора ". Після цього вони поїхали, і я вже чую, що була перестрілка з міліцією", - додав Ланьо.

На питання про причетність до інциденту екс-нардепа Віктора Балоги він зазначив, що Балога фінансував закарпатський "Правий сектор". "Але я не можу сказати, що він до цього (перестрілці, - ред.) Причетний", - заявив Ланьо.

"Я молю Бога, щоб командир не постраждав і тоді він може підтвердити мої слова", - резюмував нардеп.
Категорія : Надзвичайне
пс
11 липня 2015 21:39

Моли бога пёс рыговский чтоб сам не постраждав и семья


TT
11 липня 2015 21:47

Якщо така мила, задушевна розмова була, то на що вбивати, втiкати, а дорогов розстрiляти невчому не виних людей. Це великий Грiх. Така висока цiна як людьське життя на одному боцi ваги, а на другiй задушевна розмова про санаторiй, хто цьому повiрить, можливо залякували вiдказатися вiд своїх планiв.


Й
11 липня 2015 23:05

Псы смердящие - будет вам скоро всем санаторий!!!!


Борян
12 липня 2015 01:32

рыгиАнал ебаный,чтоб ты сдох сука !


Боряну
12 липня 2015 02:01

Вальцман -Порошенко был первым создателем партии регионалов.И он был на всех главных должностях,но ему это оказалось мало,решил стать царем всей Украины,но царь липовый оказался,он умеет только торговать,но не созидать,ему самое место быть торгашом на дешевом базаре.
рыгиАнал ебаный,чтоб ты сдох сука ВАЛЬЦМАН-ПОРОШЕНКО !

ПРАВЫЙ СЕКТОР НУЖНО ЛИКВИДИРОВАТЬ!!!!!-КАК НЕНУЖНЫЙ ОБЩЕСТВУ!!!!!!


пс- пес сикучий
12 липня 2015 03:03

правосеку-гомосеку из ярошом педерастом на нари.Уроди Донбас на Закарпаттьови розигрують.Чим бульше сих псу сикучих приб"ють при арестови-тим лучше.У Донбасови ссуть од страха,приперлися из безоружним Закарпаттям войовати.Гандони галицькийе.


Залишити Коментар