Прокуратура Закарпаття застерігає представників преси

березня 20 / 2014
Прокуратура Закарпаття застерігає представників преси

Приводом і підставою для внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України стала інформація, розповсюджена певними особами в мережі Інтернет, а також на окремих телеканалах, де звучали заклики до вчинення умисних дій, з метою зміни меж території та державного кордону України, посягання на її територіальну цілісність і недоторканість, шляхом активного нав`язування ідей, закликів щодо вторгнення на територію Закарпатської області, яка є невід`ємною частиною України, збройних сил іноземної держави та встановлення не передбаченого законодавством України територіального утворення.
Наголошуємо, що за вказані дії передбачено встановлене законодавством покарання - обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Разом з тим, прокуратура Закарпатської області та УСБУ в області застерігають представників преси від розповсюдження подібного роду інформації, адже за це також передбачена кримінальна відповідальність.

Довідка:
ч.2 ст.110 КК України - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, тобто умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, якщо вони вчинені за попередньою змовою групою осіб, або поєднані з розпалюванням національної чи релігійної ворожнечі, - караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне
я
20 березня 2014 19:20

Захватывай госучреждения, убивай людей - и ты герой! Заикнись о том, что ты хочешь жить в нормальной стране - и ты преступник! Цирк, да и только...


я
20 березня 2014 20:28

я з Я майже згоден. Тим героям точно памятнику не буде, хіба на цвинтарі.


Залишити Коментар