Москаль: «Лісова галузь Закарпаття стала заручником брудних міжусобиць, у які втягують центральні телеканали»

червня 14 / 2018
Москаль: «Лісова галузь Закарпаття стала заручником брудних міжусобиць, у які втягують центральні телеканали»


– «Викривальні» сюжети та програми центральних телерадіокомпаній (ТРК) про «страшні зловживання в лісовій галузі Закарпаття» не мають майже нічого спільного з реальним станом справ, – заявляє Геннадій Москаль. – Практично у всіх випадках – це наслідок брудних чвар і міжусобиць за участі колишніх працівників лісгоспів, котрі були звільнені з роботи за різні зловживання, а зараз пишуть нескінченні скарги в правоохоронні структури, органи державної влади та центральні засоби масової інформації. Останній приклад – дві програми різних ТРК про Свалявське державне лісомисливське господарство, які з невеликим інтервалом вийшли в ефір у травні й червні цього року. Обидві програми були інспіровані зверненнями «псевдоактивістів», у тому числі так званого президента громадської організації із захисту лісу, котрий дозволяє собі п’яним сідати за кермо, а після притягнення до відповідальності твердить, що це помста «лісової мафії».

З прикрістю констатуємо, що в програмах ТРК наводяться неперевірені факти й бездоказові звинувачення, а в деяких випадках журналісти дають архівне відео зі «страхіттями в лісовій галузі», яке ні до конкретних лісгоспів, ні взагалі до Закарпаття не має жодного відношення.

Численні перевірки скарг і наведених «фактів зловживань» із боку правоохоронних органів не знаходять підтверджень, тому на підставі судових розглядів прокуратура виносить постанови про закриття кримінальних проваджень у зв’язку з відсутністю правопорушень.

Нижче подаємо постанову Прокуратури Закарпатської області про закриття кримінального правопорушення стосовно Свалявського лісгоспу (оскільки документ містить персональні дані, наводимо тільки першу й останню сторінки).

Закарпатська облдержадміністрація закликає журналістів, котрі приїжджають в область для «гучних розслідувань», які потім подаються глядачам усієї України під драматичний музичний супровід, ретельно перевіряти факти перед оприлюдненням і не давати себе втягувати в брудні міжусобиці.

Москаль: «Лісова галузь Закарпаття стала заручником брудних міжусобиць, у які втягують центральні телеканали»

Москаль: «Лісова галузь Закарпаття стала заручником брудних міжусобиць, у які втягують центральні телеканали»
Категорія : Гарячі Новини
сидор
14 червня 2018 14:53

чушь! из ужгорода в любую сторону поедь и горы лысые....катастрофа ((


Цар цар
14 червня 2018 15:53

Москаля лісником в тячівский рн..тобто блище до свої рідної румінії.і там на розводить руками який він румин).


Читатель
14 червня 2018 21:53

Влада визнає, що екоцид в Закарпатті… - ЗАКОННИЙ. Саме термін ЕКОЦИД використав генпрокурор Ю. Луценко від побаченого в Закарпатті з вертольота при польоті разом з Г. Москалем.


паша москаль
14 червня 2018 22:04

москаль де має інтерес??? там І кришує!!!

тому і відстоює свої інтереси.

ЦІКАВО ЧИ ЗА ІНТЕРЕС ЧИ ПРОСТО ТАК  ???????????????????????????

 


депутат
14 червня 2018 23:02

Москаль за які інтереси тільки за свої жлобскі , правду Мороз казав чему євреї світом правлять а в нас однісінькі жиди жидоваті, які до єврейства і чистої крови, немають ніякого відношення, така їхня горька правда 


Залишити Коментар