Наслідки зсуву у селищі Кольчино, що на Мукачівщині. Постраждалим допоможуть

травня 22 / 2018
Наслідки зсуву у селищі Кольчино, що на Мукачівщині. Постраждалим допоможуть


Понад мільйон 750 тисяч гривень - орієтовні збитки постраждалих родин від зсуву ґрунту у селищі Кольчино, що на Мукачівщині , який стався вранці 10 травня.

Перебувати та жити у зоні зсуву – небезпечно! Це підтвердили фахівці Закарпатського гідрогеологічного центру Львівської геологорозвідувальної експедиції.Саме для обговорення техногенної ситуації у селищі Кольчино та шляхів ліквідації наслідків зсуву зібралися депутати Кольчинської селищної ради на позачергову сесію, проте долучилися й чиновники районного та обласного рівня.
За кошти селищної ради буде розроблена проектно-кошторисна документація для фінансування розгрузки зсуву та вивезення ґрунту.Аби попередити подібні ситуації, депутати вирішили ініціювати перевірку усіх кар’єрів на території селищної ради.
10 підпунктів покрокового алгоритму вирішення ситуації, яка виникла внаслідок зсуву, включило рішення Кольчинської селищної ради, яке одноголосно підтримали всі депутати. Підтримку обіцяли і районні , і обласні чиновники. То ж, як то кажуть, спільними зусиллями допоможуть постраждалим, аби люди не залишилися сам на сам з бідою, у якій не винні.

Категорія : Гарячі Новини

Залишити Коментар