Зводять новий асфальтобетонний завод: У Хустському Крайникові виник конфлікт між інвесторами та громадою (ФОТО)

травня 13 / 2018
Зводять новий асфальтобетонний завод: У Хустському Крайникові виник конфлікт між інвесторами та громадою (ФОТО)


Жителі Крайникова занепокоєні. Звернули увагу на раптове проведення робіт майже на околиці села у напрямку СтеблІвки. З’ясувалося, що тут зводять новий асфальтобетонний завод. Місцевих обурює, що забудову планують за кілька сотень метрів від житлових будинків та дитсадка. Земля ж, на якій будують, за офіційними документами належить учасникам АТО. Місцеві не погоджуються з тим, що роботи тут стартували без погоджень чи громадських слухань. Голова села стверджує: про будівництво не знав.

Василь Сабадош каже: на його прохання, як сільського голови забудовники не звертали увагу, громада все взяла у свої руки. Скликали тут і збори селян, на які запросили голову села, аби той пояснив у чому річ. Він розводив руками, мовляв не в курсі. Однак пообіцяв ініціювати такі ж збори за участі обох сторін, у неділю, 13 травня. На перших зборах ухвалили відповідне рішення. Ініціативна група звернулася й до керівництва району. Голова ради безпосередньо також виїздив на місце для обстеження ділянки забудови.

Наразі це питання продовжують вивчати спеціалісти та працювати з різними сторонами. Тим більше, що не усі жителі Крайникова проти забудови, адже це – і перспектива створення робочих місць та певного розвитку громади села.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...