Закарпатський школяр вигадав, як з опалого листя отримувати папір (ВІДЕО)

квітня 15 / 2018
Закарпатський школяр вигадав, як з опалого листя отримувати папір (ВІДЕО)

16-річний Валентин Фречка із Закарпатського села Сокирниця винайшов спосіб переробки опалого листя на папір. За свій винахід юнак отримав вже 2 золоті медалі на міжнародних наукових конкурсах. Винахід підлітка — унікальний, оскільки подібним шляхом переробки можна також отримати тверде паливо і виділити мінеральні кислоти. Валентин Фречка показав Громадському весь процес переробки листя на папір.

Категорія : Гарячі Новини
Чувак
15 квітня 2018 20:11

Сисе из серiї збирати листя, а ще недавно збирали заточки? а скiльки, а як це листя збирати планує, што по хащи буде бiгати комбайна та пилесосити береги, ци учнi цьої школи будуть обривати кущики аби заробив гранта. Май дурного не придумати, буде бiльше шкоди чим пользи. Цiлий свiт робить в бiльшостi папiр из дерева и соломи, а ще є макулатура, економiка та качество не пляше на листю. Не позорьтеся. Треба реальнi проекти а не утопiчнi.ай, серед негрiв такi проекти мавуть перевагу.


Целюлоз
15 квітня 2018 20:30

В малого чувака велике майбутнє. Паперовий бізнес му забезпечений!


читач
15 квітня 2018 22:50

Хлопець молодець, а русин як завжди чимось не задоволений.  Мавби радіти, що маємо таких талановитих дітей на Закарпатті. Хлопчині великого творчого тахнення треба побажати, а такі писаки нехай сховаються і не позоряться.   


читачови
15 квітня 2018 23:49

Незадоволений тому що на практицi получиться то што у нас у народi кажуть дирка уд бублика. Його папiр из листя буде дороже тих папiрiв що за них кажуть грошi. Утрачати час а грошi нa проекти якi не несуть прибуток, а заберавуть потужну молоду енергiю не стоїть, треба реальнi проекти. Дивно што йому дорослi не пiдказали, що увiн на хибному путьови. Удачi молодому, най будує свiй завод. На сiнови би ся мав лiпше, айбо первоє листя. Листьом топити мош, айбо нико не топить!

 


Залишити Коментар