Затримали проросійських бойовиків, які причетні допідпалу спілки угорців (ФОТО)

лютого 14 / 2018
Затримали проросійських бойовиків, які причетні допідпалу спілки угорців (ФОТО)


Правоохоронні органи встановили осіб, котрі в ніч на 4 лютого намагалися підпалити офіс «Товариства угорської культури Закарпаття» (ТУКЗ) поблизу Генерального консульства Угорщини в Ужгороді. Про це заявив Геннадій Москаль у присутності керівництва Генконсульства та ТУКЗ.

– Злочинці – іноземці, це двоє молодих хлопців із праворадикальної організації однієї з країн Євросоюзу, – заявляє Г.Москаль. – Одразу можу сказати, що це не громадяни Угорщини. Члени цієї організації брали участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків так званих «лнр» і «днр», вони сповідують ідеологію панславізму під егідою Росії, підтримують політику Путіна й тісно контактують із російськими правими Лімонова. Працівники Служби безпеки України ідентифікували цих людей через камери відеоспостереження, встановили, з допомогою яких мобільних телефонів вони координували свої дії, в якому хостелі проживали, на якій автозаправочній станції купували пальне для підпалу, коли перетнули кордон з Україною, нам відомі їхні прізвища, адреси і паспортні дані. Від імені облдержадміністрації висловлюю вдячність співробітникам СБУ за професіоналізм, оперативність і результативність. Встановлено, що двоє іноземців приїхали на Закарпаття напередодні скоєння злочину через пункт пропуску «Ужгород» на словацько-українському кордоні й поселилися в хостелі на вул. Льва Толстого в Ужгороді. В ніч на 4 лютого вони здійснили дві спроби підпалу офісу ТУКЗ. Спочатку після 1-ї ночі (при цьому один зі злочинців знімав підпал на смартфон, очевидно, для звіту). Залишившись незадоволеними наслідками, після 4-ї ночі вони зробили ще одну спробу підпалу. А вранці виїхали з України через той же ПП «Ужгород». Обом іноземцям заочно буде оголошено підозру, після чого їх оголосять у міждержавний розшук. Для нас принципово, щоб злочинці були притягнуті до відповідальності й засуджені.

Затримали проросійських бойовиків, які причетні допідпалу спілки угорців (ФОТО)


Таким чином констатуємо, що розхитати ситуацію на міжетнічному ґрунті на Закарпатті намагалася третя сторона, яка діє явно в інтересах Росії. Відповідально заявляю, що ці спроби жодним чином не вплинуть на дружні взаємини українців та угорців, а також представників інших національностей, що проживають на Закарпатті.
Категорія : Гарячі Новини
....у
14 лютого 2018 20:10

В польском городе Сьрода-Велькопольска начальник нелегально трудоустроенной украинки, у которой во время рабочего дня случился инсульт, вызвал ей не врачей, а полицейских. Об этом сообщает «Польское радио».
Женщина работала на упаковке овощей. Заметив, что с его сотрудницей происходит что-то неладное, работодатель усадил ее в машину и отвез на автобусную остановку, после чего вызвал полицию. Прибывшим на место полицейским он указал на лежавшую на скамейке парализованную украинку и сказал, что не знает ее, и что она, вероятно, находится в нетрезвом состоянии.
По информации радиостанции, женщина выжила, но находится в тяжелом состоянии. Почетный консул Украины в Познани Витольд Горовский призвал помочь соотечественнице, а также пожаловался в полицию на работодателя украинки. В отношении мужчины ведется следствие по делу о неоказании помощи и подверженности женщины на потерю здоровья.
    10 января сообщалось об гражданке Украины, получившей производственную травму во время работы в Польше. Алена Романенко лишилась руки по локоть из-за того, что ее начальник не хотел ломать стиральную машину, которая засосала конечность женщины. Он запретил прибывшим на место врачам резать технику болгаркой, в результате рука Романенко находилась в машине около часа.
9 декабря глава МИД Украины Павел Климкин заявил, что в Польше находится около миллиона украинских граждан. По его словам, украинцы «реально спасают» польскую экономику.


Залишити Коментар