Новий Закон заставить водіїв автомобілів на євро-бляхах понервувати – легалізація обов’язкова

січня 23 / 2018
Новий Закон заставить водіїв автомобілів на євро-бляхах понервувати – легалізація обов’язкова

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що всі автомобілі повинні проходити розмитнення за правилами, які є для всіх однаковими. «Я вважаю, що всі повинні бути в рівних умовах.

Знаю, що багато добропорядних людей їздять цим транспортом, тобто з еврорегістраціей - ред. Але на ньому також сьогодні скоюють злочини, наїзди, вбивства. І знайти винуватців неможливо. Такі машини потрібно реєструвати, правильно адмініструвати, - заявив Гройсман.

Також, прем'єр-міністр вказав, що вже подали законопроект, який стане кроком до легалізації тих, хто їздить на автомобілях з "єврономерами".

«Ми подали закон, який є базовим для посилення відповідальності за грубе порушення правил дорожнього руху. І там написано про реєстрацію таких автомобілів, щоб ми чітко розуміли, хто на них їздить. Я впевнений, що це буде хороший крок для легалізації тих, хто управляє цим транспортом », - розповів Гройсман.

Закарпаття це прикордонний край і тому автомобілі на єврономерах, це вже норма, і нововедення тільки підніме корупцію серед патрульної служби. Автомобілі, які вже їздять по вулицям Закарпаття, заїхали по всім правилам і як їм бути потім ніхто не знає. Після прийняття нового закону, водії просто будуть платити патрульним.
Категорія : Гарячі Новини
Ihor
24 січня 2018 04:37

Шановний Гройсман! Дайте нормальну зарплату, яка дозволить нам водіям і громадянином України розмитнювати автомобіль. Ато ви понакладали крізних законопроектів і думаєте, що все буде добре. А щодо взяток, що ви зробили, щоб їх недавати! Може долар впав, може паливо подешевшало? Може економіку підняли? 


Саша
24 січня 2018 07:15

100'/, підтримую Скоро з 10 доларами в кармані будемо рахувати що ми багаті


....
24 січня 2018 07:17

Все правильно. надо легализовать и для таких хитровыебаных на евро бляхах поднять розтаможку в два раза. Ато вобще ахерели. Налоги платить надо. Привыкли на чужом хую в рай заежать. 


Ігор
24 січня 2018 08:16

Ти плати їм аналоги. А вони там будуть красти пацюки паршиві.


Роман
24 січня 2018 08:23

Вони живуть для себе а народ мають в дупі


Юрій
24 січня 2018 08:27

Який народ така і влада!


Sss
24 січня 2018 08:44

В европу идём.  Так сделайте цены на машыны европейськие. У на авто на евро бляхах стоит дороже чем в европейцев. 


Сергій
24 січня 2018 08:50

Цікава позиція автора про те, що автомобілі на єврономерах заїхали по всіх правилах. І неважливо, що по сфальсифікованих документах. При придбанні машин автомобілісти не хочуть платити мито, акциз, ПДВ. А дороги нехай ремонтують за рахунок тих дураків, які законим шляхом купують автомобілі і платять податки. А ми платити не будемо, а будемо жалітися на стан доріг. Зручна позиція.


Володимир
24 січня 2018 08:55

Ви ще до сих пір вірите владі...южніна виступала що заплатила 1.5міліона грн.податку та мита за нову машину.....де на україні є легальна робота щоб прожити...відпочити...вивчити дітей... купити авто віп класу з таким митом і податком що спимо люди???


Максим
24 січня 2018 09:06

Сергію, Ви в якою космосі літаєте? Автомобіль з першої заправки в Україні починає платити податки, біля 30% вартості палива складають податки. Якби вони дійсно йшли на обслуговування доріг то ми б уже по кафелю їздили. 

Проблема не в тому.


Саша
24 січня 2018 09:07

Дуже легко говорити платіть податки як ми платили.А з якого хєра ви їх побралися,може із зарплати чи виростили свиню на натуральних кормах,які самі ж у полі вистрадали із ціною соляри 25.Тоді треба 20 шт.свиней хоча б на якесь корито на наших.Ви жируєте,а народ навкруги нижче плінтуса живе і ваші сраки обезпечує!

 


Олександр Чернівці
24 січня 2018 09:13

Я не розумію, що заважає просто за адекватну плату зареєструвати (внести в базу данних) власника/користувача цього авто? Як що воно перепродується, перереєстрація на іншого і знову з платою. Будуть йти надходження в бюджет і поліція буде знати чиє це авто. Вже ніхто нікуди не буде тікати. Що заважає це зробити? Шановний Сергію, з відміною техогляду транспортний податок внесли в ціну пального, хто більше їздить той більше платить, саме ці кошти мають йти на ремонт доріг. 


Михайло
24 січня 2018 09:18

Sss ти правий, зробіть ціни як в Європі автомобіль 2000$ і страховка в рік 1500$.


Black
24 січня 2018 09:31

Нікому  нетреба  платити,  пішли  вони  нахуй,  хай  платят  власники  машин  яким  по  25-40 років,  вони  найбільше  несуть загрозу для екології  , та  навколишніх  людей!  Піздец  знайшли  звідки  бабло  косити,  нахуй  всіх  в ігор,  в пізду  таку  владу,  їбав  я платити,  Хуй  сосати  будуть  в мене!  


Влад
24 січня 2018 09:43

97 процентів людей давали за автомобілі великі гроші наприклад 12 тисяч а тепер китайські номери стоять 4 тисячі так хтось пахне прем в складав в хтось почти на халяву хоче несправедливо іще одне як ви їх хочете розмитнити якщо у нас норма евро 5 а інші нерозумію наших правителів якщо щось і робити та для всіх і зразу ане бути маріонетками

 


Ігор
24 січня 2018 09:44

Я їзджу на реєстрованій машині, але противник теперішніх розмитнень і т.п.

Мене жаба не душить, а кого душить подумайте про те що може і Вам треба буде пересісти на новіщу автівку. Крахоборство на рівні держави має колись закінчитись. 

Влада має думати як покращувати життя громадян, а не ускладнювати. Багато запитань до держ.мужів. Треба думати кого обирати.

 


Пан Єврономер
24 січня 2018 10:13

Пане Гройсман, про яку рівність тут йде мова? Ви зажершийся кабан-лобіст. Який собі сам відсосе, лиш би догодити автовиробникам та імпортерам.


іван
24 січня 2018 10:21

якщо нe будe нормальноі розтаможки на закарпатті будуть масово робити громадянства вeнгріі румуніі словакіі 


саша
24 січня 2018 10:29

Шановний пошовти нахуй дай зарплату ато сука сам получаєш дохуя і можеш позволить собі авто із салона а нам нада всю жизнь їбашить на неї ГАНДОНИ ВИ ВСІ ТАМ


Олександр
24 січня 2018 10:51

Нужен Закон по котрому эти бляхи наконец то уберуться с наших дорог . Почему я заплатил все налоги и акцизы купив авто на украинской регистрации, а тот у которого я купил теперь считает меня дураком потому что теперь он купил себе бляху и ездит безнаказанным


Петро
24 січня 2018 11:00

У європі влада все робить для людей.а у нас влада все робить для себе. Народ треба в європейські суди на них скаржетесь.


Виктор
24 січня 2018 12:38

Ребята,вы пишите сделайте цены такие же как за рубежом,а налоги на эти корыта такие же не хотите?Хитро рассуждает..Эти автомобили которые пригоняют счастья в большинстве за границей утилизируются,потому что не соответствуют экологическим нормам..


Толік
24 січня 2018 19:23

Народ. Треба щоб вони прийняли закон. що дозволяє зо невеликий кошт розтаможити десяти - дванацятирічний автомобіль. Відповідь віктору утилізірувать потрібно тебе разом із жигулями 30 річними за 3000$.


ЮРА
24 січня 2018 20:18

ТУЙ   ДОХУЯ УМНИКУ  Я  РОСТАМОЖИВ  Я ПЛАЧУ ПОДАТКЫ  А  ОНИ  ТИПА СУКЫ ВОЗЯТСЯ НА НЕРОСТАМОЖЕННЫХ  МАШИНАХ  ТА  ВЫ ПИДЕРЫ  УКРАЛИ ОБЕБАЛИ НАРОД  И ВОЗИТЕСЯ НА НОВЫХ  МАШИНАХ ТА ЩЕ ПИЗДЯКЫ ОТКРЫВАЕТЕ НИЕДНА ГНИДА  ПАДАЛЬ НИЗАРОБИЛА  НА НОВУ МАШИНУ ИЗ  ЛОПАТОВ  СЧИТАНИ ОДИНИЦИ НАГОЛОШУЮ СЧИТАНИ ОДИНИЦИ ЗАРОБИЛИ  НА НОВУ МАШИНУ ЧЕСНЫМ ТРУДОМ А  ПИДЕРАСНЯ  ЩЕ  ТУЙ ПИЗДЯКЫ УТКРЫВАТ  НИЛЮЛЯТСЯ ИМ ЕВРОБЛЯХЫ  ТА ИДИТ НАХУЙ ИЗ  СВОИМИ ДУМКАМИ И ПОМЫСЛАМИ ГНИДОТА ЕБУЧА


Чегівара
9 березня 2018 18:18

Шановні гендлярі так звані добросовісні платники податку,пішли ви би всі нахуй,вас ніхто  не заставляє купляти авто євро 5-6. Це сука через вас не хочуть зробити нормальний закон.то ви дебіли понабирали по 10-20 штук авто понаоформляли на метеликів сука,а тепер скиглити, бо вам мішають єврбляхи гандони ви штопані.Вас ніхто не заставляв,.Тепер до пана бога за скаргою.......


Вячеслав
11 серпня 2018 14:21

вы сначала посмотрите кому мы платим налоги за то что люди просто отдыхают. Перед тем как эти законы надо посадить тех кто их принемает, ведь они получая зарплату а 200000 даже на работу не приходят, а мы "довольны"и в том что теже водилы которые за этот-же закон кричали, наверно давно забыли что такое ПДД


Юрій Зошій
25 листопада 2018 12:31

Згідно ст. 24 Конституції не може бути привілеїв чи обмежень за будь-якими ознаками.

Коли ми ввозимо з-за кордону телевізор, ми не міряємо діагональ та не рахуємо його вік.

Однакові правила повинні бути не для автомобілів, а для усіх товарів.


Залишити Коментар