Ситуація довкола хоспіса у Виноградові загострилася до краю

січня 20 / 2018
Ситуація довкола хоспіса у Виноградові  загострилася до краю


Хоспіс у Виноградові, який побудований за кошти ЄС, досі повноцінно не працює.

А все через бюрократичні процедури, які не дають змогу важкохворим отримати паліативну допомогу у хороших умовах, йдеться у сюжеті телеканалу "Сіріус".

Більше того, ситуація, що склалася наразі в хоспісі, може призвети до міжнародного скандалу. Так, заклад відкрито в рамках міжнародного проекту, більше 60% робіт тут профінансував Європейський Союз. Тож якщо заклад повноцінно не працюватиме і тут не надаватимуть допомогу потеруючим, європейці мають право повернути гроші - таке передбачено контрактом.

Так, на початку грудня 2017 року Секретаріат Уповноваженого ВР з прав людини оприлюднив звіт за підсумками візиту до відділення паліативно-хоспісного догляду Виноградівського геріатричного пансіонату. Під час тодішнього візиту монітори зафіксували порушення прав невиліковно хворих людей, зокрема, для того, щоби влаштуватися в заклад, родичам або іншим особам необхідно зібрати велику кількість документів (відповідно до наказу Мінпраці від 29.12.2001 № 549). Так, у родини збір документів може затягуватися до 3-4 місяців, а онкохворі та люди з іншими соматичними захворюваннями не отримують вчасної необхідної медичної допомоги та догляду. А для одиноких питання влаштування взагалі може не вирішитися ніколи.
Категорія : Гарячі Новини
житель Виноградова
20 січня 2018 18:36

Виноградів це повне дно. Цих всих схемщиків треба закопати в глибоких ямах виноградівського району, а зверху постелити 20-ти сантиметровий шар нового асфальту, щоб не повилазили навіть під час другого пришестя - і жити стане краще, і люди будуть задоволені.


Залишити Коментар