Земля АТОвцям: Час іде, проблеми залишаються (ВІДЕО)

січня 12 / 2018
Земля АТОвцям: Час іде, проблеми залишаються  (ВІДЕО)


Проблему із наділами учасників АТО, які фактично не можуть отримати їх, тому що ці ділянки – власність міністерства оборони, уже висвітлювали на телеканалі М-студіо наприкінці минулого року. Тоді військові утрималися від коментарів. А от один із депутатів міської ради - до того ж очільник земельної комісії - Юрій Кравчук намагався розібратися у питанні - написав запити в Держгеокадастр і у відділ геодезії. Жодної заяви щодо невиконання рішення міської ради про виділення земельних ділянок учасникам АТО у Мукачівському відділі поліції не зареєстровано - повідомляє прес-служба поліції. Наш телеканал надіслав запит в Міністерство оборони, про те, чи законно діяли міські чиновники розробляючи детальний план території, що їм не належить, а також чи можливо ці землі передати місту, а відтак і учасникам АТО. Тож очікуємо відповіді.

Категорія : Гарячі Новини
русин газда
12 січня 2018 20:49

но што  казати  сР     Я УКРАІНІ


....у
13 січня 2018 13:40

Несколько вузов Одессы отменили занятия с 1 января по 26 февраля из-за отсутствия средств на оплату отопления учебных корпусов.

Занятия отменены в Одесском национальном университете (ОНУ) им. Мечникова, Одесской юридической академии и Академии пищевых технологий.

В ноябре пресс-секретарь фракции «Батькивщина» Татьяна Золотарева сообщила, что сотрудники Верховной рады Украины вынуждены работать в верхней одежде из-за отсутствия отопления.

 

Кружевные труселя в мороз не греют???? Странно.....


Залишити Коментар