Львіський апеляційний адмінсуд підтвердив законність розпоряджень Москаля про заборону будівництва міні-ГЕС на Хустщині

грудня 13 / 2017
Львіський апеляційний адмінсуд підтвердив законність розпоряджень Москаля про заборону будівництва міні-ГЕС на Хустщині

У середу (13.12) Львівський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу забудовників, котрі намагалися звести каскад міні-ГЕС на р.Ріка в Хустському районі. Таким чином рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 2 жовтня цього року залишилося в силі.

Нагадаємо, що в липні цього року Геннадій Москаль скасував розпорядження голови Хустської райдержадміністрації «Про розроблення детального плану території для будівництва каскаду малих гідроелектростанцій за межами населених пунктів сіл Хустського району».

Цей документ давав дозвіл на розроблення детального плану земельної ділянки на р.Ріка для будівництва міні-ГЕС. Комерційні структури, які намагалися побудувати каскад міні-ГЕС на Хустщині, оскаржили розпорядження Г.Москаля, однак програли і в суді першої інстанції, і в апеляції.

Геннадій Москаль
Категорія : Гарячі Новини
Вася
13 грудня 2017 20:02

Гес їм треба, най побудують щось iнше, де найшли би роботу тисячi закарпатцiв, на Гесах свiт клином не зiйшовся. Велосипеди чи мопеди, щось їм випускати не хочеться, там много для них не пiдйомної роботи.


Залишити Коментар