Грандіозне Маскі-шоу відіграли – контрабандиста Горвата Оттіла «Докі» відпустили з під варти в Києві

листопада 18 / 2017
Грандіозне Маскі-шоу відіграли – контрабандиста  Горвата Оттіла «Докі» відпустили з під варти в Києві

За інформацію Новин Закарпаття власника так званого «приватного кордону» з Угорщиною, який використовувався для контрабанди, Горвата Оттілу, відпустили з під варти в Києві.

Маскі- шоу, для чого потрібно була така масштабна спецоперація на Закарпатті, з гелікоптерами та технікою при затриманні, якщо згодом відпустили.
Грандіозне Маскі-шоу відіграли – контрабандиста  Горвата Оттіла «Докі» відпустили з під варти в Києві

Нагадуємо, співробітниками силових органів вранці 16 листопада в санаторії «Карпати» поблизу Мукачевого був затриманий власник так званої «приватної кордону» з Угорщиною, яка використовується для контрабанди, Горват Оттіла на прізвисько «Доки», якого було доправлено в Київ, під варту.
Категорія : Гарячі Новини
ЦІМБОР
19 листопада 2017 00:06

Для чого була потрібна ? Ну як сказати ?... Коли мозгів у киівських пристарілих комсомольців злодіїв нема ,той й тяжко сходу так і відповісти . Але думаючі люди , і я з ними згодний шо йсе ни шо інше як спроба зашугати ,кого б ви думали ? мадярську общину  ,ни більше ни менше .Они там в Києві майже ся обкурили . Хочуть догратися до пониження дипломатичних стосунків з Угорщиною , а потім і до розриву дипломатичних цих самих стосунків . Ну а шо коли мозгів ниє.

Сяк само шугають спецнази росії кримських татар .

Бо ймати одного Докія ,який отдихає в санаторії "Карпати ", і єдну жону з бетеерами ,і спецназом ісе треба ся до думати .

Висновок єден ,шугали мадяр 

Як би тоті хто йсе наворотив ,нипідставили країну під санкції з боку Євросоюзу 

 

 

 

 


Авачка
19 листопада 2017 02:43

Бо ціль в ментів при Авачці не стоїть - знищити контрабандні потоки, а ось очолити їх - це да. Тому і Отіллу (Акєлла мля...) відпустили, все буде діяти і далі, просто меньше (значно) грошей Отіллі Акєлловичу і компанії. пану ЦІМБОРу - варто проспатись і прочистити залишки мізгів.

вся піар акція з війсковими і мєнтами на Закарпатті, перерозподіл контрабандних доходів,

тепер в с торону Києва. Свої мад`ярські манси - спокійно засуньте собі в жопу. 


ЦІМБОР
19 листопада 2017 10:52

Я вам в жопу засуну ! Буде сяк паровати ? 

Тьі нибрязото кіть пишеш своє та пиши , ... 


Не сважайтеся
19 листопада 2017 16:33

Не сважайтеся, вы оба двоє (коментаторы) маєте правду.Кедь бы ткось написав, што сьов акційов хотіли попужати закарпатцюв вшиткых націоналностей авадь што се было манибря (треніровка) ци штось иншоє, тоже мав бы правду.


в а
20 листопада 2017 18:24

цімбор  ти знаеш и я так думаву  


Дніпро
21 листопада 2017 06:33

Ніякої власності в межах кордону, окрім державної, не може бути. Це мабуть люди з глузду з'їхали, коли таке дозволили. І не треба лякати санкціями Європи, ЄС завжди за порядок на кордоні. Можно спам'ятати як будували паркани із колючої про волокипроти мігрантів.

Тому тут потрібно владу похвалити хоча би за спробу навести порядок.


Залишити Коментар