Учасників провокації в Берегові притягнуть до кримінальної відповідальності за хуліганство

листопада 14 / 2017
Учасників провокації в Берегові притягнуть до кримінальної відповідальності за хуліганство

Берегівський відділ поліції Головного управління національної поліції в Закарпатській області відкрив кримінальне провадження за фактом хуліганських дій учасників ходи в Берегові 12 листопада. Провадження відкрите за ст. 296 Кримінального кодексу «Хуліганство» (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом). Зараз поліція встановлює всіх осіб, що брали участь у провокації, тривають слідчі дії.

Нагадаємо, що минулої неділі група осіб, більшість із яких приїхала на Закарпаття з сусідніх областей України, влаштувала в м.Берегово ходу, під час якої проголошувалися ксенофобські гасла. Учасники ходи зняли прапор Угорщини з будівлі міської ради, а затим і з будівель сільських рад с.Яноші та с.Гать Берегівськго району, де компактно проживає угорська громада. Геннадій Москаль назвав таку поведінку провокативною, а учасників ходи – заїжджими гастролерами, котрі в одному ключі з російськими спецслужбами намагаються розхитати ситуацію в Закарпатській області на багатонаціональному ґрунті.

Геннадій Москаль
Категорія : Гарячі Новини
паромщик
14 листопада 2017 18:37

уажаемий генадій нико никого нипртягне бо замкнено на киеву  хиба народ  бо они уже всім надоіли то навірно из усіх дурдомів украіни звезли  так рикали што діти плакали


Янош
14 листопада 2017 20:19

Пізно пити "Боржомі"! Екстремістів потрібно було зачищати ще в лютому 2014 року. Джин випущений з пляшки.


Бувалий
14 листопада 2017 21:40

Якщо ця хода була согласована з мерiйов м. Берегова i дiстала на це дозвiл це одно, а якщо ця хода виникла стихiйно, то чому полiцiя не припинила їх просування по мiсту та не прийняла мiри по усуванню цьої не законної акцiї, а почекали щоб все дiйшло до стадiї мiжнародного конфлiкту. Хворобу краще попередити чим лiчити, тим паче що учасники ходи в одному ключі з "російськими" спецслужбами намагаються розхитати ситуацію. Вiд тих російських спецслужб воняє галичинов, тому полiцiя не припиняла ходу, а дочекалася її завершення, хоча ця хода по всiй логiцi не повинна була зачатися вообще.


хунта
14 листопада 2017 21:46

"Бувалий" от тебя давно воняет нафталином ольгинских кацапских троллей. Расслабь булки и получай удовольствия. Бгы-гы-гы!


Доктор
14 листопада 2017 22:40

І за мене дохтора базарного не забудьте.


Залишити Коментар