Сплеск ДТП на закарпатських дорогах: відповідальність одна для всіх? (ВІДЕО)

жовтня 23 / 2017
Сплеск ДТП на закарпатських дорогах: відповідальність одна для всіх? (ВІДЕО)

На території Закарпатської області за 9 місяців трапилося 250 ДТП. Взагалі рівень аварій порівняно з минулим роком - знизився.

Як оцінюєте смертельні ДТП на Закарпатті? Зокрема, чому вкотре стали свідками того, що через водія загинула людина чи навіть декілька людей ?

У всіх гучних ДТП громадськість бачить не так прогалини в законодавстві, як безкарність «мажорів». І це викликає найбільше обурення.
Насправді, у багатьох водіїв є відчуття безкарності та можливості уникнути покарання. На сьогодні у нас процедура притягнення до відповідальності осіб, які порушили правила дорожнього руху, ще радянського зразку. Вона не гарантує, що винуватця буде покарано.
Реакція ж людей зрозуміла. Вона пояснюється тим, що люди не вірять у систему правосуддя, яка є в Україні. Почуваються незахищеними. Розуміють, що навіть якщо правда на їхньому боці, то в суді не зможуть це довести, обґрунтувати й отримати компенсацію за порушення своїх прав. Також є серйозний адмінвплив на суди, корупційна складова. Навіть судові реформи, які проголошено (але вони не працюють), ще раз переконують, що захисту звичайної людини у цій державі немає.

Про культуру водіння, резонансні ДТП на Закарпатті, в яких фігурують посадовці, а також чому відповідальність за ДТП не однакова для всіх? - говоримо з юристом Олександром Пересоляком.

Категорія : Гарячі Новини

Залишити Коментар