«За що ви отримуєте заробітну плату» – Юрій Луценко спитав керівника Тячівської прокуратури (фото)

жовтня 10 / 2017
«За що ви отримуєте заробітну плату» – Юрій Луценко спитав керівника Тячівської прокуратури (фото)


Генеральний прокурор України Юрій Луценко, перебуваючи з робочою поїздкою у Закарпатській області, 10 жовтня 2017 року відвідав Тячівську місцеву прокуратуру у зв’язку із скаргами про зловживання службовим становищем керівником вказаної прокуратури та проведеними Генеральною інспекцією обшуками, в результаті яких виявлено 8 залів, де незаконно функціонують 90 гральних автоматів.

Керівнику Тячівської місцевої прокуратури було поставлено ряд запитань щодо чисельних скарг жителів району на діяльність незаконних гральних закладів, бездіяльність місцевої прокуратури у протидії вказаному явищу, а також «кришуванні» незаконного бізнесу правоохоронними органами, та інших негативних явищ.

Працівниками Генеральної інспекції Генпрокуратури прокурор Тячівської місцевої прокуратури був супроводжений до м. Ужгорода для проведення необхідних слідчих дій.?

Під час зустрічі з колективом Тячівської місцевої прокуратури Генеральний прокурор зазначив, що у місті 10 тисяч населення і функціонують гральні заклади. «Якщо місцевий прокурор не бачить нелегальної вирубки, та гральних автоматів, значить він не працює… Якщо кримінальних проваджень нема, - то за що ви отримуєте заробітну плату», - зауважив Юрій Луценко, звертаючись до працівників прокуратури.

Відділом досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених прокурорами та працівниками органів прокуратури слідчого управління Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

У ході досудового розслідування перевіряється факт причетності керівника Тячівської місцевої прокуратури Закарпатської області на предмет зловживання своїм службовим становищем з метою особистого збагачення, систематичного одержання неправомірної вигоди за покривання протиправної діяльності у сфері грального бізнесу.

Зокрема встановлено, що на території Тячівського району незаконно функціонує вісім нелегальних гральних закладів.

За результатами обшуків проведених слідчими Генеральної інспекції Генпрокуратури виявлено 8 залів, де незаконно функціонують гральні автомати у кількості понад 90 шт, а також сервери, що забезпечують їх роботу, які слідчими вилучено.

Також проведено обшуки за місцем проживання та у службовому кабінеті керівника Тячівської місцевої прокуратури Закарпатської області.

Тривають допити працівників вищевказаних гральних закладів на предмет встановлення причетності до їх діяльності працівників правоохоронних органів.

Проводяться інші першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває.
«За що ви отримуєте заробітну плату» – Юрій Луценко спитав керівника Тячівської прокуратури (фото)


Управління зв’язків з громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
Категорія : Гарячі Новини
Михайло
11 жовтня 2017 04:20

Спецоперація причетності керівників місцевої прокуратури Закарпатської області на предмет зловживання своїм службовим становищем з метою особистого збагачення, систематичного одержання неправомірної вигоди, буде проведена на всій території області,чи лише в Тячівському районі?


володимер
11 жовтня 2017 12:38

Це шою і показуха, шой піар і толку ніякого .всі мають бути звільнені вплодь до генерал губернатора, прокурора области тобто всі керівники ,тоді порядок буде ,а так це піар і показуха. 


Andre
11 жовтня 2017 21:01

Луцик дебіл! 


Микола
11 жовтня 2017 22:08

На прокурора учаться не для того щоб дiставати зарплату, не вже Луценко це не розумiє. Прокурори можуть i роками не отримувати зарплату, це нi як не впливає на їх матерiальне забезпечення, а маються вони краще всiх, в тому числi i тих хто отримує зарплату кожний мiсяць. 


Залишити Коментар