Чи позбавить Угорщина екс-мера Мукачева, а нині депутата облради та колишнього спікера облради від ЄЦ, чималеньких щомісячних пенсій?

вересня 25 / 2017
Чи позбавить Угорщина екс-мера Мукачева, а нині депутата облради та колишнього спікера облради від ЄЦ, чималеньких щомісячних пенсій?

Після того, як принципова заява ЄЦ, направлена на не підтримку «мовних статей» до нового Закону «Про освіту», що стосується нацменшин Закарпаття, озвучена лідером обласної парторганізації Золтаном Лендєлом під час восьмої сесії, набула неабиякого резонансу в ЗМІ, з послідуючим перекручуванням прийнятого більшістю депутатським корпусом облради рішення направити проект Закону України «Про освіту» для експертизи Генеральному секретарю Ради Європи та до Венеціанської комісії на відповідність його положень європейським стандартам та цінностям і, тільки у разі їх позитивних висновків, ініціювати повторний розгляд законопроекту Верховною Радою Україн, з’явилася інформація, що Угорщина планує позбавити екс-мера Мукачева щомісячної пенсії, розмір якої 500 тисяч форинтів.

Цікаво те, що коріння «єдиноцентриста» пана Лендєла належать до угорської нації, він вільно володіє цією мовою, щоденно застосовує її в домашньому побуті та з близькими угорськомовними друзями… Самі колеги по фракції здивовані дволиким ставленням пана Золтана до своєї «материнської» мови, і не розуміють, що спонукало рупора ЄЦ так підіграти під дудку свого патрона Балоги. Адже він добре усвідомлював, що озвучуючи власну позицію В.Балоги, спрямовану на розбрат нацменшин Закарпаття та міжнаціональний конфлікт, він тим самим втрачає набуті раніше паспорт Угорщини та встановленої йому щомісячної пенсії, з подальшим виїздом на постійне проживання в сусідню державу. Але, вочевидь, пан Балога пообіцяв підлеглому повністю відшкодувати втрачену угорську «соціалку»…

Також стало відомо із джерел ЄЦ, що і колишній голова облради 5-го скликання Михайло Кічковський, який родом із Міжгірщини і взагалі не володіє угорською, також свого часу оформив собі в Угорщині щомісячну пенсію в розмірі 3 тисячі євро, яку отримує вже кілька років поспіль. Пан Михайло в облраді представляв Єдиний центр і досі консультує партійців.

До слова, екс-голова облради 6-го скликання Володимир Чубірко, представник ЄЦ, після невдалих виборів на голову м.Ужгород, придбав своїй сім’ї чималенький будинок поблизу м.Дрезден (Німеччина), вартість якого понад мільйон євро і також розглядає своє подальше життя за кордоном. Сподіваємось, що електорат в майбутньому оцінить цинізм «єдиноцентристів» і зробить правильний вибір щодо депутатів облради, які захищатимуть інтереси мешканців Закарпаття та не позбавлятимуть їх права на освіту рідною мовою…
Категорія : Гарячі Новини

Залишити Коментар