Про що говорять закарпатські лісники, коли їх не чують (відео +18)

вересня 21 / 2017
Микола Кокіш-Мельник поширив допис в мережі фейсбук.

Нещодавно, з надійних джерел до мене потрапив цікавий аудіозапис який записав вже колишній майстер лісу Щаульського лісництва ДП"Рахівське ЛДГ", а нинішній заступник голови ТМР"Гріінвуд" та начальник Трибушанського ПНДВ Карпатського біосферного заповідника сам Василь Миколаєвич Шемота.

Даний аудіозапис конкретно дискредетує, компроментує окремих "горе" посадовців центрального апарату міліції-поліції управління МВС в Закарпатській області та в цілому систему правоохоронних органів Закарпаття.

Дивує те, що Шемота Василь в котрого у Щаульському лісництві ДП"Рахівське ЛДГ" було виявлено біля тисячу метрів кубічних деревини самовільними рубками і він вирішуючи даний ним же скоєний кримінальний злочин із вищими чинушами МВС Закарпаття фіксує не простих працівників міліції на диктофон які йому дану справу "рішили", тобто справу звели на нівець і Шемоту Василя вивели із підозрюваного у свідки а за самовільні рубки понесли покарання "цапи" відбувайли які взагалі немали жодного відношення до тих самовільних рубок!

Також надійне джерело стверджує, що даний аудіозапис вже два роки знаходиться у ВБ і вже нової Поліції Закарпатської області і чомусь немає жодного руху та жодних висновків?!

Тож в мене питання, про які реформи в системі МВС йдеться якщо такі кримінально злочини покриваються і злочинці знову і знову безнаказані, а не покараний злочин породжує нові злочини!!!

СБУ, МВС, ГПУ, НАБУ даний пост і даний аудіозапис офіційно вважати поданою мною заяву про злочин!!!

П.С. Таких і подібних аудіозаписів та відеозаписів які компроментують наших високих чинів в силових структурах і не тільки ще мають місце!
[flash=425,264][/flash]
Категорія : Гарячі Новини

Залишити Коментар