Закарпатці все ж будуть платити найдорожчу в Україні абонентну плату за газ

липня 15 / 2017
Закарпатці все ж будуть платити найдорожчу в Україні абонентну плату за газ

Абонплата на газ, введення якої з першого травня відклали, все ж передбачена меморандумом з МВФ і законом «Про ринок газу» - про це заявляє глава НКРЕКУ Дмитро Вовк. В комісії розрахували розмір абонплати залежно від типу лічильника і міської інфраструктури. Більшість українців встановили газові лічильники G4 (вони враховують 85% від усього обсягу споживання). Згідно з даними НКРЕКУ: кияни з таким приладом обліку повинні будуть заплатити абонплату 67,2 грн, без лічильника - 44,8 грн. У Харкові абонплата може скласти 88,8 грн з лічильником і 59,2 грн без нього.

Середня по Україні абонплата - 90 грн. Найдорожче в Закарпатській області, 204 грн з лічильником і 136 грн без нього.
Категорія : Гарячі Новини
Федя
15 липня 2017 22:25

Це типа ми в Раші газ не купуємо!Бля так тупо брешуть і народ вірить.


ПгП
15 липня 2017 23:17

Потрiбно обласнiй радi вводити збiр за пропуск газу у Європу а з Європи в Україну, який би компенсував закарпатцям махiнацiї з таков абонентною платою за газ. Чи врахували, що бiльшiсть мiкрогазопроводiв до своїх домiвок закарпатцi побудували за власнi кошти, якщо нi, то треба вiдкривати кримiнальнi справи про привласнення майна особами, якi в нього не вклали не копiйки.


Володимир Ярославович
16 липня 2017 07:47

Якщо в нас буде сама висока платня за газ,де нам всі триндять що ми газ купляєм з Європи,то нам нічого не залишається як той газ перекрити,щоб в Києві почали вчити матиматику,і кордон теж.

 


Закарпатець
16 липня 2017 09:39

Тоди най на Закарпатті зроблять самі високі зарплати, щи більші як у києві. Уроди в газових компаніях, лембо утягли останні копіки з жебрака, заберіть од фірташів газопроводи і тогди ціна резко упаде долів


rek
16 липня 2017 14:13

хай африканська чума поразить кожного безмозглого майдана, який допомiг цим злодiям у законi вхопити владу у свої руки. 


ддд
16 липня 2017 20:39

Най ІХ  ГУТА ЗАБЄ -НЕ ПЛАТИТИ ЦИМ СВИНЯМ НИЧ .ТОДІ БУДЕ ВСЕ ДОБРЕ


вараш
16 липня 2017 21:54

Де справедливiсть, коли кажуть росiйського газу нема, але закарпатцям дали саму високу плату за газ рахуючи затрати на транспортнi послуги бiльшi чим iншим. Тодi де логiка, якщо йде реверс це означає що газ повинен пройти Українов зайти на Словаки i повернутися на Україну, в такому випадку цiни мають бути однаковi для всiх, так як газ проходить Українов два рази. Хтось планує на закарпатцях заробляти надприбуток прибуткiв? Або треба признати, що нi якого реверсу нема, тодi кому йдуть грошi за транспортування газу, яке нiхто не проводив, але по всiх документах вони заявленi.


ентершоп
16 липня 2017 23:53

Таке враження що Янукович ще постійно гроші камазами вивозить.


Залишити Коментар