На Закарпатті більше 280 доріг відремонтують за кошти з держбюджету

березня 22 / 2018
На Закарпатті більше 280 доріг відремонтують за кошти з держбюджету
Про це йшлося вчора, 21 березня, під час засідання постійної депутатської комісії з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Закарпатської обласної ради.


Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розповів, що особисто брав участь у засіданні Комітету ВР України з питань бюджету, яке відбулося 14 березня ц.р., де погоджено Перелік автодоріг загального користування місцевого значення, ремонт яких здійснюватиметься у 2018 році за рахунок коштів Дорожнього фонду. Так от, до цього Переліку включено 282 такі дороги Закарпаття на суму 218 млн грн субвенції на ці цілі з державного бюджету до обласного. Відповідно дано доручення головам райдержадміністрацій терміново розпочати тендерні процедури на всі дороги загального користування.

- Стосовно державних доріг краю, що на балансі Укравтодору, то тут ситуація не зовсім втішна. Із 19 доріг, а це – 921 кілометр передбачено фінансування орієнтовно лише на суму 400 млн грн, хоча йдеться про основні артерії держави, - мовив Е.Маляр, зазначивши, що, на жаль, туди не увійшли такі важливі дороги як Свалява-Перечин, Нижні Ворота- Міжгір’я –Синевир та ін., – повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради.
Категорія : Економика


загрузка...