“Укрзалізниця” планує подорожчання квитків

січня 28 / 2018
“Укрзалізниця” планує подорожчання квитків
В “Укрзалізниці” планують підвищити вартість пасажирських перевезень на 20% в 2018 році.

Про це в інтерв’ю “112 Україна” повідомив в. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов, передає Depo.ua.

“З пасажирськими перевезеннями ситуація досить складна в плані тарифів. Тариф на пасажирські перевезення не піднімався вже кілька років. Ми бачимо необхідність підвищення тарифу в нинішньому році”, – сказав він.

В. о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” також зазначив, що у фінансовий план на 2018 рік закладені цифри дворазового підвищення на 10% кожна. Два рази по 10%, щоб це було плавно і не так помітно для людей.

Також Кравцов додав, що пасажирське господарство в Україні субсидується за рахунок вантажного.

“По-перше, на сьогоднішній день пасажирське господарство для УЗ збитково. Питання розміру збитків інше, тут по-різному можна вважати. Вантажне ж прибуткове, і тут є, безумовно, питання перехресного субсидування. Пасажирське господарство у нас субсидується за рахунок вантажного. Факт є факт. Крім того, у нас субсидування всій УЗ в цілому за рахунок з’їдання коштів протягом багатьох років амортизацією. Тобто навіть ті гроші, які компанія заробляла, вона не реінвестувала, а “проїдала”; зараз починаємо інвестувати”, – зазначив він.

Нагадаємо, що торік для поїздів закупили 330,8 тис. нових комплектів постільної білизни і 159,4 тис. одиниць знімного інвентарю – матраців, подушок, ковдр і чохлів.

За офіційною статистикою, щодня для користування пасажирам “Укрзалізниця” надає близько 80 тис. комплектів постільної білизни.
Категорія : Економика
Вуйко
28 січня 2018 12:18

Чергова перемога наближається, покращення вже тут. Ви вже назбирали грошей на це покращення? А попереду ще стiльки перемог над здоровим розумом,  яке майбутнє нас чекає?


Залишити Коментар