Надавали репетиторські послуги? – необхідно задекларувати доходи

січня 19 / 2018
Надавали репетиторські послуги? – необхідно задекларувати доходи
Фахівці органів ДФС Закарпаття звертають увагу вчителів та викладачів, які у минулому році надавали репетиторські послуги, проте не були зареєстровані як фізичні особи – підприємці, зобов’язані включити суму таких доходів до загальногорічного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до фіскальної служби декларації про майновий стан і доходи.

Відповідно до п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх на території України. Зробити це слід до 1 травня 2018 року за місцем реєстрації декларанта.

Доходи від репетиторства відповідно до п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України оподатковуються податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків. Також із вказаних доходів справляється військовий збір за ставкою 1,5 відсотки.

Репетиторські послуги – це, зокрема, підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових та дипломних робіт.

Зауважимо, що відповідну декларацію можна подати в електронному вигляді, відтак, кожен із декларантів має право отримати у Центрі обслуговування платників за місцем свого проживання безоплатну консультацію щодо порядку заповнення декларацій і допомогу при її заповненні.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика
Правда
19 січня 2018 13:32

Ага, уже на низькому старті. Із 100 гривень 20 заплатити у налоговую, 10 віддав за світло, 10 за газ (за годину заняття) .і що залишається ??? Послати вас і на..

,  і у...


олена
19 січня 2018 13:49

Цілком згідна з Вами!

 


ігор
19 січня 2018 13:53

давно треба .причому бажано звільняти з роботи .бо в школі невчать зате примушують ходити на платні додаткові і недай бог до іншого


Коля
19 січня 2018 15:48

Вин(учитель) може и бесплатно, нэ?


не согласний
19 січня 2018 21:20

А коррупцiонери мають щось платити в налогову??


Залишити Коментар