Минулоріч закарпатці сплатили 215,2 млн грн «патріотичного податку»

січня 11 / 2018
Минулоріч закарпатці сплатили 215,2 млн грн «патріотичного податку»
Протягом 2017 року закарпатці сплатили 215,2 млн грн військового збору для реформування української армії. У порівнянні з 2016-м, у минулому році платники області сплатили на 51,1 млн грн більше «патріотичного податку».

Фахівці органів ДФС Закарпатської області зазначають, що мешканці краю враховують актуальність призначення цього платежу та відповідально ставляться і до нарахування, і до сплати військового збору.

Варто взяти до уваги, що військовий збір буде справлятися і в 2018 році. Його платниками, відповідно до податкового законодавства, є:

- фізична особа-резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;

- фізична особа-нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;

- податковий агент.

Зауважимо, що військовим збором обкладаються доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Нагадаємо: військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування.

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика
....у
12 січня 2018 00:13

Не желавшего отапливать дом российским газом украинца отправили в психбольницую

Как сообщает «Таймер», мужчина пять суток подряд не ел и не спал, вынес из дома все вещи и поджег во дворе дома документы.

Гражданин Украины, как отмечает издание, был уверен, что его окружают одни сепаратисты, которые следят за ним и преследуют. К тому же мужчина полагал, что информацию о нем сообщают по телевидению.

У мужчины возник также конфликт с отцом, с которого тот хотел сорвать красную рубашку, утверждая о дьявольском начале этого цвета.

После осмотра комиссией Винницкой областной психоневрологической больницы имени Ющенко медики установили, что мужчина представляет опасность для себя и общества и не осознает собственные действия, имея психическое расстройство.


Залишити Коментар