До уваги Закарпатців - в Новий рік з новою зарплатою

грудня 04 / 2017
До уваги Закарпатців - в Новий рік з новою зарплатою

Уряд після аналізу виконання бюджету на 2017 рік має прийняти рішення про встановлення мінімальної зарплати 4100 гривень.

Про це заявив президент Петро Порошенко на II Всеукраїнському форумі об’єднаних громад.

«4100 гривень – такою повинна бути мінімальна зарплата в наступному році. Відповідне рішення має ухвалити уряд після аналізу виконання бюджету на 2017 рік », – сказав Порошенко.

Повідомляють Новини Закарпаття з посиланням на goodok.ks.ua.
Як уточнив президент, вартість робочої сили почала зростати. У зв’язку з цим рівень заробітних плат необхідно наближати до європейського рівня.

«Підприємці повинні платити людям більше: це забезпечить більше надходжень податків до бюджету, до Пенсійного фонду, а разом це забезпечить приплив кваліфікованих кадрів на підприємства. Ми прийняли ряд законів, які повинні полегшити ведення бізнесу в Україні, тому за підсумками поліпшення інвестклімату та надходжень до бюджету ми зможемо проаналізувати ситуацію в економіці за результатами півріччя або 3 кварталів 2018 року і прийняти рішення про підвищення мінімальної зарплати», – підкреслив глава держави.

14 листопада парламент підтримав у першому читанні проект держбюджету на 2018 рік. А 15 листопада Володимир Гройсман доручив доопрацювати держбюджет-2018 з урахуванням зауважень, які були висловлені депутатами до законопроекту до другого читання в першій декаді. І вже 1 грудня Кабінет міністрів схвалив проект бюджету на 2018 рік і передав на розгляд до Верховної Ради.
Категорія : Економика

Залишити Коментар