Дефіцит коштів замість обіцяного зростання - на Великоберезнянщині не платять медикам

листопада 23 / 2017
 Дефіцит коштів замість обіцяного зростання - на Великоберезнянщині не платять медикам


32 населених пункти, 28 з них мають статус гірських - це Великоберезнянський район. Практично у кожному селі - садочок, школа, фап, сільська рада тощо. То ж бюджетників немало. У селі Стричава - всього 2 працівників фапу - фельдшер та й санітарка. Обслуговують 205 чоловік, у тому числі двоє діток до року. Загалом у Великоберезнянському районі 20 сілських рад, 30 шкіл та понад 30 фапів. Великоберезнянщина - самотужки без допомоги держави витрати району не покриє. То ж одна надія на стабілізацінйу дотацію. Варто сподіатися, дотація вирівнювання надійде вчасно і боргів з оплати праці бюджетникам до кінця року не буде.

Категорія : Економика
микола
23 листопада 2017 21:24

суки заплатіть людям


мiсцевий
23 листопада 2017 22:15

Чекайте, наберiться терпiння, зарплата яку обiцяв вам яценюк вже на пiдходi. Вона затримуєся на європейському кордонi з одного боку, а з другого боку на стiнi яценюка, яку вiн збудував, щоб зарплата не потрапила до вас, чекайте, надiя помирає послiдньою.


Оксана
23 листопада 2017 23:29

Що Пекар БРЕШЕ освітянський техперсонал без авансу верховина, діти не харчуються... робота голови проспілки освітян на нулю, на роботу взагалі не ходить добре , що зарплату 6000 тис.бере.


Залишити Коментар