Москаль: «У нас деякі керівники місцевого самоврядування втратили совість і нараховують собі до 35 тисяч гривень зарплати»

квітня 27 / 2017
Москаль: «У нас деякі керівники місцевого самоврядування втратили совість і нараховують собі до 35 тисяч гривень зарплати»


Аналіз даних по виплаті заробітної плати за січень – лютий цього року в органах місцевого самоврядування на Закарпатті вказує на величезний розрив у нарахуваннях виплат керівникам різних населених пунктів.
– Маса сільських та селищних голів, особливо в бідних районах Закарпаття, отримують мінімальну або трохи вищу за мінімальну заробітну плату, – зазначає Геннадій Москаль. – Тобто від 3,2 до 5 тисяч гривень. Але є сільські голови, які проводять через сільські ради рішення про нарахування собі величезних премій у 250, 300, 400 і навіть понад 500 відсотків! Сільський голова Солотвина (Тячівський район), наприклад, має 200 відсотків премії й отримує 18,2 тисячі гривень на місяць. «Бирову» Дубрівки (Ужгородський район) нарахували премію 270% і зарплату 13,3 тисячі гривень, а Дусина (Свалявщина) – 360% премії і 14,9 тисяч гривень зарплати.
Проте найбільше «працьовиті» на Закарпатті, судячи із зарплат, голови об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Так, голова Полянської ОТГ (Свалявський район) має 370 відсотків премії і 35 тисяч гривень місячної зарплати. А голова Вільховецької ОТГ (Тячівський район) при премії 150% отримує щомісяця 21,7 тисяч гривень. Це той самий голова, що досі не розрахувався з Тячівською районною лікарнею за вторинну медичну допомогу мешканцям громади. Я розумію, що панству хочеться отримувати файну зарплату, але прошу не забувати, що, по-перше, це бюджетні гроші, а, по-друге, прості люди, які вибрали цих «фивників» на посади, і мріяти не можуть про такі суми. Треба ж, урешті-решт, і совість якусь мати!
Категорія : Економика
дмитро
27 квітня 2017 15:55

но што пане маскалю жаба душит, ай як тото бирув вільховецької громади таку собі платню нарахував,та фітькнітму у кожану фловту,усьо децинтралізація,можете лем язиком хобащо почесати го бурш нічим:)))))))))))))))))))))))))ги-ги то тамки нямиші і тото ни повна його зарплата у вільховецькй громаді 80 процентів підприємців тячівского району ,так што тячівській лікарні най київ плотить а не вільхівська громада:))))))ги-ги ай як хло деканалізація ондеки


Пертро
27 квітня 2017 16:08

Від таких коментарів нудить з двох причин:
1) Неграмотність вражає не вмієш писати іди в школу, потім пиши і так ніхто не розуміє, ні Українська ні Русинська словесний понос.
2) Люди далекі від ОМС коментують те що не розуміють


Кандидат на голову
27 квітня 2017 16:11

Пак цірик добре робит, нахрена платити у тячево гроші аби там украли, май скоро собі файну платню най нарахує


до всіх про хворого митра
27 квітня 2017 17:32

Дуже правильно по відношенню до хворого на голову тячівського, а вірніше китайсько-циганського ИНЬ ЖЕНЬ ІРЬ-а дмитра, якого я завжди пишу з малої букви, бо на більше цей пройдисвіт не заслуговує, висловився дописувач Петро. Так що на важко хворих Ви не звертайте ніякої уваги. Хай собі пишуть про те,що в них є в пустій та безмозгій, як у куриці голові. митро на інше й не валовшен, лише цицикає, як ціпля, гигикає та ірже, як кінь, шишикає, як отруйна змія. Ще б йому навчитися і-і-ка-ти, то був би справжнім ішаком, а якби володів му-му-канням та бе-бе-канням і ме-меканням, то став би файним буйволом, породистим бараном і звичайно - козлом. Мені здається, що з цим триндюганом скоро так і буде.

І хто ж ти такий, щоб давати оцінку губернатору Закарпаття? Так у тебе ж в пустій безмозгій голові вітер дує.


Валеа
27 квітня 2017 21:03

Нікого не дивує такий факт, голова Тячівської РДА п. Дем'янчук отримав 139 тисяч за 2016 рік, в серпні отримав почти 24000, в грудні 21000 кому і чому дивуватися, а ще умудрився на 0,25 ставочки стоматологом оформитися...циркус....
Аааа ще і нагороду від Москаля якраз отримав


дмитро
28 квітня 2017 22:59

той так буйки бріхня написана ипин гий у увсіх статтях   ,так што:)))))))))ги-ги правда пишут лем прогноз на един динь і увсьо:))))))))))ги-ги


Залишити Коментар