Втричі зросла заборгованість за газ на Закарпатті

березня 15 / 2017
Втричі зросла заборгованість за газ на Закарпатті

Майже в три рази зросла заборгованість закарпатців за газ за цю зиму! Основна причина – збільшення обсягів споживання, які також зросли в півтора рази, – кажуть спеціалісти.

Найбільші обсяги споживання газу в Закарпатській області припадають на побутових споживачів, яких майже 90% від загальної кількості клієнтів компанії. Сукупний борг побутових споживачів станом на кінець лютого 2017 року досяг майже 1,1 млрд грн.

Недоплати спричинені й здорожчанням газу. До того ж, минулого року 1200 кубів газу, фактично, були по пільговій ціні. Цього опалювального періоду такого не було – весь обсяг спожитого нараховувався за єдиною ціною – 6 гривень 88 копійок. А от вплинути на боржників складно. Тим, хто заборгував багато – відключають газопостачання.

Протягом минулого року внаслідок систематичних неплатежів за спожитий газ були відключені від газопостачання понад 2,2 тис споживачів. Відновлення газопостачання в таких випадках проводять тільки за умови повного погашення боргів та компенсації усіх витрат газової компанії з відключення-підключення газопостачання.
Категорія : Економика
юлій
15 березня 2017 11:36

По-перше - наприклад, мені за січень зі стелі написали на 30% більше ніж було реально, за лютий так само. Звідси, я нібито заборгував. По-друге - хай газовики розберуться із своїми контролерами, бо майже 60% є так звані комерційні втрати (труби цураві, но не настільки). Є "ліві" труби у всіх населених пунктах (не буду називати адреси, наприклад на Червениці в Ужгороді - хай ними займаються відповідні служби, які отримують за це зарплату). Підриємства також вдаються до послуг "змотувальників лічильників", наприклад - мукачівська трикотажка. Тому і така цифра((((


Фраер
15 березня 2017 21:41

Це все сикоши, што повелися на вимоги МВФ в процесі "революції гідності".
Хай живе МВФ на Чорнобильській МВФ!


Залишити Коментар