Рідне село Балог у порушення бюджетного законодавства досі не прийняло бюджет на 2017 рік

грудня 27 / 2016
Рідне село Балог у порушення бюджетного законодавства досі не прийняло бюджет на 2017  рік
Закарпатська область загалом нараховує 345 місцевих бюджетів, які входять до зведеного бюджету України. Усі місцеві бюджети на наступний, 2017-й рік мають бути прийняті до 25 грудня – такі вимоги Бюджетного кодексу України.
– Станом на понеділок (26.12) бюджет на наступний рік прийняла і обласна рада, і всі райони, міста, селищні та сільські ради Закарпаття за винятком п’яти, – зазначає Геннадій Москаль. – Називаю їх поіменно: новостворена Полянська об’єднана територіальна громада (ОТГ), с.Підвиноградів (Виноградівський район), с.Голубине (Свалявський район), с.Липча (Хустський район) та с.Завидово (Мукачівський район). Голубине та Полянська ОТГ збирають бюджетні сесії завтра, 27 грудня, і є надія, що Новий рік вони зустрінуть із прийнятими бюджетами. А Підвиноградів, Липча і Завидово всупереч вимогам бюджетного законодавства бюджетні сесії не збирали і дату їх проведення не визначили.
Хочу нагадати, що Завидово – це рідне село братів Балог, а депутатський склад сільради повністю ними контролюється. На останній сесії обласної ради сімейна фракція Балог «ЄЦ» намагалася завалити прийняття обласного бюджету, однак безуспішно. Очевидно, від злості й безсилля Балоги вирішили відігратися на своєму рідному селі, а той факт, що мешканці Завидова від цього тільки програють, їх не обходить.
Категорія : Економика
вуйко
27 грудня 2016 13:01

Що ж Ви всі цяцькаєтеся з кланом Балог. Врешті-решт із цими баригами треба навести порядок. Що ж, для них закони не писані і виконання їх вимог стосується лише пересічних громадян? Парадокс, якщо це так.


AnthonyBig
7 лютого 2017 18:25

Я уже посмотрел этот фильм на нормальном сайте, просто супер, не зря его так долго ждал!
Кто ещё не видел, смотрим здесь, ребята - HD17.RU


Залишити Коментар