Закарпатська митниця ДФС: більше 97% митних декларацій – електронні

грудня 15 / 2016
Закарпатська митниця ДФС: більше 97% митних декларацій – електронні
У листопаді поточного року Закарпатською митницею ДФС з використанням процедури електронного декларування здійснено оформлення 97,3% митних декларацій. Цей показник упродовж року поступово збільшився на 3%, а у порівнянні із листопадом минулого року – на 3,9%.

Нагадаємо, що електронні попередні митні декларації типу „ЕА” використовуються для випуску у вільний обіг товарів, що ввозяться в Україну одразу після перетину ними державного кордону без обов’язкового пред`явлення цих товарів внутрішній митниці.

Декларація оформлюється до ввезення товарів та транспортних засобів комерційного призначення на територію України або після їх ввезення під час перебування на території пункту пропуску через державний кордон України. Ввезення товарів на митну територію України за попередньою митною декларацією дозволяється протягом 30 днів з дати її оформлення митним органом.

При оформленні таких товарів використовується система, за допомогою якої митні процедури та взаємодії з декларантами максимально автоматизовані.

Електронна попередня декларація типу „ЕА” дозволяє випуск у вільний обіг товарів, окрім підакцизних, поштових, а також тих товарів, умови ввезення яких відмінні від вищезазначених режимів, або товарів, ввезення яких відбувалося частинами (у т.ч. у зв`язку з переміщенням у декількох транспортних засобах чи контейнерах).

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика

Залишити Коментар