Громадська рада при ГУ ДФС у Закарпатській області розглянула актуальні питання

березня 17 / 2016
Громадська рада при ГУ ДФС у Закарпатській області розглянула актуальні питання

Громадська рада при ГУ ДФС у Закарпатській області провела чергове засідання, на якому розглянула ряд важливих та актуальних питань.

Насамперед, інформуючи громадськість про результати роботи головного органу ДФС краю протягом січня-лютого поточного року, до членів ради звернувся Юрій Сакалош – заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області. Посадовець зазначив, що початок року для бюджетів усіх рівнів відзначився позитивною динамікою за всіма основними податковими платежами.

– Варто зазначити, що надходження до місцевих бюджетів Закарпаття протягом двох місяців 356 млн грн, дасть можливість територіальним громадам, спрямувати їх на економічний розвиток своїх регіонів, що стане запорукою соціального благополуччя як нашого краю так і держави в цілому, – наголосив заступник начальника відомства.

Одним з головних питань у порядку денному засідання ГР було питання обговорення доцільності створення відділення для обслуговування великих платників податків у Закарпатській області. Оскільки таких платників у краї нараховується 19, і всі вони обслуговуються в інших регіонах України, то члени ГР вирішили, що створення такого органу в області є назрілим та необхідним. З такою ініціативою вони звертатимуться до Голови Державної фіскальної служби України.

Також під час засідання учасники порушили ряд питань, зокрема, щодо внесення змін до критеріїв платників податків, які мають право на бюджетне відшкодування, зокрема включення до критеріїв платників податків, які надають послуги; питання щодо відміни ПДВ при імпорті основних засобів (інвестицій); питання щодо роботи митних постів Закарпатської митниці ДФС та порядку подання документів для митного оформлення вантажів, комплектність документів та відрахунку 4-х годинного терміну.

Актуальною темою для учасників заходу стали питання транзитного транспорту та обговорення проекту Закону про внесення змін до підрозділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів. Також членами ГР розглянуто законопроект, розроблений юристами Закарпатської митниці ДФС, спільно з представниками громадської асоціації «ЗАВТРА», після випадку блокування пункту пропуску, яким досягнуто конструктивне рішення щодо внесення змін до митного законодавства.

В результаті засідання Громадської ради, обговорення та внесення пропозицій, її членами прийнято рішення звернутися з напрацьованими раціональними ініціативами до народних депутатів, Комітету з податкових та митних питань при Верховній Раді України та Державної фіскальної служби.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика

Залишити Коментар