Показник застосування електронних митних декларацій на Закарпатській митниці ДФС – майже 95%

лютого 06 / 2016
Показник застосування електронних митних декларацій на Закарпатській митниці ДФС – майже 95%

У січні 2016 року Закарпатською митницею ДФС здійснено оформлення з використанням процедури електронного декларування за митними деклараціями на бланку єдиного адміністративного документа майже у 95% до загальної кількості оформлених митних декларацій. Фахівці митниці зазначають, що цей показник незмінний протягом 2015 року та залишився без змін у порівнянні з січнем попереднього року.

Крім того, у відомстві інформують, що в пунктах пропуску Закарпатської митниці ДФС оформлення митних декларацій з використанням процедури електронного декларування забезпечено на 100%. Керівниками митних постів постійно здійснюється робота із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності по роз’ясненню переваг електронного декларування та, за необхідністю, надається необхідна методична робота.

Зокрема, серед плюсів та переваг електронного декларування – оптимізація фінансових витрат на здійснення митних процедур, що, в свою чергу, сприяє збільшенню товарообігу.

Серед операцій, які здійснюються на підставі електронних митних декларацій і зняття експортно-імпортних операцій з валютного контролю, і продаж іноземної валюти для проведення розрахунків підприємствами, і підтвердження фактичного вивезення товарів за кордон, і державна реєстрація транспортних засобів тощо.

Зауважимо, що проходження митних формальностей з поданням митному органу електронної митної декларації доступне усім підприємствам, що перебувають на обліку у митних органах та посадові особи яких мають засоби електронного цифрового підпису.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Економика


Loading...
загрузка...