Імпортні ліки в Закарпатті подешевшають на 20%

травня 06 / 2015
Імпортні ліки в Закарпатті подешевшають на 20%


"Президент Петро Порошенко підписав Закон № 332-VIII від 9 квітня 2015 "Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування деяких лікарських засобів та медичних виробів", – повідомляє прес-служба глави держави.

Затверджені законом зміни до Податкового кодексу України передбачають тимчасове, до 31 березня 2019 року, звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з ввезення на митну територію України та першої поставки зареєстрованих лікарських засобів і медичних виробів. Перелік лікарських засобів і медичних виробів, які звільняються від оподаткування, встановлюється Кабінетом Міністрів.

В АП запевняють, що такий крок дасть змогу знизити вартість лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються міжнародними спеціалізованими організаціями. "Закон дозволить здійснити закупівлю в рамках державного фінансування більшої кількості лікарських засобів і медичних виробів, і відповідно, надати необхідну допомогу більшій кількості пацієнтів", – зазначають у Порошенка. Нагадаємо, раніше Верховна Рада ввела податок на імпорт ліків у розмірі 7%.
Категорія : Економика

Залишити Коментар