Закарпатці готуйтесь,квитки на потяги знову подорожчають.

березня 19 / 2015
Закарпатці готуйтесь,квитки на потяги знову подорожчають.


Міністерство інфраструктури має намір підвищити тарифи на пасажирські перевезення залізничним транспортом на 21% у першій половині квітня.

Про це міністр інфраструктури Андрій Пивоварський повідомив в інтерв'ю Українській правді.

"Вантажні тарифи на вантажні залізничні перевезення ми з 1 лютого збільшили на 30%, а пасажирські будуть збільшені на 21%, орієнтовно в першій половині квітня", – сказав Пивоварський.

Міністр зазначив, що наразі ряд аналітиків працюють над тим, щоб разом з "Укрзалізницею" проаналізувати існуюче тарифоутворення і зробити пропозицію про його зміну.
Категорія : Економика
Невдоволений
19 березня 2015 19:20

До якого часу ще буде знущання над пересічними українцями? Коли вже нарешті закінчиться таке знущання? Для чого ж відбувся Майдан і для чого на ньому віддали своє життя понад 100 наших співвітчизників? Хіба ж для того повалений режим Януковича? Та краще б бандюкович і надалі правив країною,бо в ній був мир,спокій і стабільність та й ціни майже на всі товари були доступні для населення,а не то що зараз вони задовільняють тільки олігархів олігархів,які незаконно заволоділи майном.Ось так ми й живемо в злиднях по-новому.


дмитро
19 березня 2015 21:50

та так ваш бандюкович доправив што як запахло жареним та так тікав што і рамку убалив.хто ким бив тим і остався.


Залишити Коментар