Чому жінка після пологів побоюється близькості

червня 10 / 2018
Чому жінка після пологів побоюється близькості
Після пологів, як правило, жінки випробовують меншу тягу до сексуального життя, ніж чоловіки. І пов'язано це з рядом причин.

У перший місяць-півтора після пологів лікарі рекомендують утримуватися від статевого життя. Пов'язано це обмеження з тим, що після пологів матці потрібний час, щоб повернутися у свої довагітнінорми. Місце, де була плацента повинно зажити, після її відділення там практично рана. Та і сама піхва після пологів розтягнута і повинна відновитися.


Рішення про відновлення статевого життя приймається лікарем після огляду на гінекологічному кріслі. Добре, якщо термін реабілітації не доводиться подовжувати.

Нам трохи страшна близькість перший час. Я пам'ятаю, як хіхікала під час сексу, тому що нервувала. Важко пояснити причину нервів. Я відвикла. Я не зовсім повірила лікареві, коли вона сказала, що мої шви в порядку, і слідів не залишилося. Мені здавалося, що вони розійдуться! Смішно і безглуздо, але це правда. Чоловіка мій сміх, природно, дратував, але він терпляче пережив мою адаптацію, за що йому велике спасибі.

Секс після пологів у деяких жінок по відчуттю як вперше. Погодьтеся, важко займатися любов'ю, не відчуваючи не лише задоволення, а зовсім протилежне почуття. Це швидко проходить, проте неминуче.

Відповідальність за дитину. У перші місяці життя дитина багато спить, і у вас є час на особисте життя. Але це ті місяці, коли ви ще не повністю адаптувалися до нового життя, і інтимне життя не особливо насичене. Пізніше, коли психіка стає на місце, труднощі з'являються у зв'язку з підростаючою дитиною. Малюк вимагає уваги, плаче і капризує. У нас з чоловіком не раз була ситуація, коли доводилося "зупинятися на півдорозі". І іноді я свідомо відмовляю чоловікові у близькості, тому що сумніваюся, що вийде довести справу до кінця. Цей же чинник позбавляє жінок і авантюризму в сексі. Щось відбувається в голові. Я думаю, що це пройде з часом. Перший рік після пологів - найважчий в цьому плані.

Страх завагітніти. Відходити з животом 9 місяців, пережити токсикоз і пологи - це випробування. Ми не готові дуже швидко народити другу дитину. А багато чоловіків вірять, що вірогідність вагітності зовсім не висока. І іноді думаєш, що краще уникнути близькості, ніж переживати, чекаючи на результати тесту.

Дуже важливо, коли поряд з вами розуміючий і терплячий чоловік. У цей період чоловікові важливо бути ніжним і ласкавим. Зайвий натиск чоловіка лише може, відштовхнути, і викликати агресію партнерки. Ласкою і увагою ви швидше повернете свою жінку в колишній стан.
Категорія : Різне


загрузка...