Олег Волошин про угорців Закарпаття в Страсбург - ПАРЄ жорстко засудила Закона про освіту (відео)

жовтня 13 / 2017
ПАРЄ жорстко засудила ст.7 Закона про освіту, внісши у нього купу рекомендацій і проголосувала звернення до України - врахувати всі без винятку рекомендації Венеціанської комісії.

Олег Волошин про угорців Закарпаття. Страсбург.

Вся правда про ситуацію в регіоні, про освітній закон, та недолугість законодавців.
[flash=425,264][/flash]
Категорія : Різне
дед
16 жовтня 2017 12:18

вели в європу привели в сомалі


Цімбор
16 жовтня 2017 16:55

дуже вшитко файно упувів ! Усвітлив і розтолмачив .Так оно і є .


Вуйко
16 жовтня 2017 20:39

Влучно розтлумачив пан Волошин закон про освiту,  но слiд добавити що цей закон грубо обмежує права людини, тому будуть позиви до європейського суду. Без сумнiву великий вклад в цей закон вклали галичани, вмiсто того щоб находити компромiси вони розпалюють ворожнечi, а потiм здоровомислящих людей ще i звинувачують в сепаратизмi, ну хто буде послухати несiтницi галичан якi йдуть проти здорового глузду. Однiєю iз причин воєнного конфлiкту на сходi було мовне питання, тепер розйобується цiла країна,  що бажають ще один конфлiкт але уже на заходi, страшно деструктивний народ галичани.

 Наш край багатонацiональний, в 1991р був проведений референдум на якому закарпатцi проголосували за автономiю в складi України, щоб нкiоли не один галичанин не втручувався в справи нашого краю, в тому числi  i в  питаннях мови. Багато європейських країн мають двi, три державнi мови i це не мiшає їм бути європейськими i задовiльняти потреби своїх громадян. Бандерштат не пройде. Рiшення мовного питання за роки радянської влади в нашому краї задовiльняло усiх, тому треба залишити всi школи, так як воно було, або покращити тощо було, а не знищувати все. Держава повинна бути для усiх громадян, а не тiльки для бандер з їх омеженими мозгами. 


Залишити Коментар