Кум Балоги Диба руйнує нововиявлену памятку архітектури в Ужгороді (ФОТО)

травня 22 / 2018
Кум Балоги Диба руйнує нововиявлену памятку архітектури в Ужгороді (ФОТО)

З будівлі робітники знімають історичну ліпнину. Багаторічна архітектурна спадщина Ужгорода потерпає від рук недобросовісного балогівського редактора-фейкомета. Під загрозою знищення об’єкт, що відноситься до архітектурної спадщини Ужгород.
Сьогодні ужгородці стали свідками кричущої процедури, яку виконують на замовлення кума Балоги Олега Диби.На будівлі, яка має історичну цінність для ужгородської архітектури, знімають унікальну автентичну ліпнину, чим нищать спадок кількох поколінь ужгородців. Такими своїми діями фейкомет Диба запустив Бульдозер, який іде по культурній спадщині.
З фасаду будинку знімають історичну ліпнину. Крім того, балогівський провокатор, який постійно вдає з себе борця з усіма невигідними його кумові проектами, робить протизаконну надбудову.
Однак, фейкові псевдоактивісти, на кшталт Віталія Грегора, Олександра Пересоляка та Наталію Майстренко на горизонті досі не видно, що ще раз доводить їх заангажованість під час паплюження ідей, що в місті впроваджуються законно, але без участі їх безпосередніх спонсорів.

Однак, про їх псевдоактивізм зараз не йдеться. Ужгородцям варто відреагувати на незаконний вандалізм з боку балогівських пристосуванців.

Повідомляє - http://region.uz.ua
Категорія : Культура


Loading...
загрузка...