Виставку творів закарпатських художниць особисто відкрила Марина Порошенко

листопада 10 / 2017
Виставку творів закарпатських художниць особисто відкрила Марина Порошенко

Громадська організація "Асоціація творчих жінок Закарпаття "Нова форма" цьогоріч ініціювала культурино-мистецький проект "Мистецтво єднає Україну", в рамках якого з творчістю провідних закарпатських мисткинь мають можливість знайомитися шанувальники прекрасного у різних куточках України. Так, за сприяння управління культури облдержадміністрації художню виставку з назвою "Верета" досі представляли в Ужгороді, Вінниці, Тернополі, Чернівцях і Рівному. Всюди проект супроводжувався помітним зацікавленням з боку громадськості й одержував прихильні відгуки.

Чи не найбільш резонансна презентація проекту відбулася вчора, 9 листопада, на Рівненщині: виставку закарпатських мисткинь відкрила сама дружина Президента Марина Порошенко, котра завітала до Національного університету "Острозька академія" для участі в черговому засіданні міжнародної платформи "Острог Forum 2017".

Перша леді оглянула експозицію, відзначила колоритність живопису закарпаток, особисто поспілкувалася з авторками.
Виставка робіт Одарки Долгош (Сопко), Олени Кондратюк, Людмили Корж-Радько та Надії Пономаренко в Мистецькій підземній галереї Музею історії Національного університету "Острозька академія" триватиме до кінця місяця.

Виставку творів закарпатських художниць особисто відкрила Марина Порошенко
Виставку творів закарпатських художниць особисто відкрила Марина Порошенко


Управління культури Закарпатської ОДА
Категорія : Культура
Айно
10 листопада 2017 20:43

Частина тих "мисткинь" малює абстракціоністську муть, себто дегенеративне мистецтво. Закарпатцям тут не має чим, і ким пишатись.


пак айно
10 листопада 2017 21:06

Одколи кацапський тролль за всіх закарпатців розписується?


Айно
10 листопада 2017 22:06

Абстракціонізм вигадали і розпіарили люди з психо-сексуальними відхиленнями. Це "мистецтво" - уділ підорів і лесбіянок. Нормальним українцям там нічого робити.


пак айно
10 листопада 2017 22:27

Не тебе убогому кацапскому троллю об этом судить!


Айно
10 листопада 2017 23:21

Таке враження, що педерасти-дегенерати намагаються опустити культурний рівень українців до рівня плінтусу. Виявляється, той, хто не полюбляє дегенеративне мистецтво є кацапом... А ти запитав, підарок, нормальних громадян України, подобається їм ця мазня чи ні? 


Залишити Коментар